Odtwórz Zwiastun nr 1 1:22

Zobacz Stretch zwiastun

Film

2014 1 godz. 34 min.
6,0 7 656
ocen
6,0 10 7656
2 257
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"691793","linkUrl":"/film/Stretch-2014-691793","alt":"Stretch","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/93/691793/7652051.2.jpg"}
Kierowca podejmuje pracę u miliardera, który zmienia jego życie w piekło.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Stretch
Stretch (2014) Zwiastun nr 1 1:22
Stretch
Stretch (2014) Zwiastun nr 2 1:39
Stretch | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Szykuje się niezła jazda! Reżyser "[film=262282]Asa w rękawie[/film]" zaprasza na spotkanie z Kevinem Stretchem - kierowcą po przejściach. Kiedy jeżdżący limuzyną po Hollywood Stretch potrzebuje szybkiej gotówki na spłatę długów, zaciągniętych u mafii, zgadza się na kurs z miliarderem - w nadziei na suty napiwek. Ale ekscentryczny klient nie myśli o napiwkach, woli smakować nocne przygody i wyuzdany seks. Niepokojąca wizja spotkania z mafią z pustymi rękami staje się coraz bardziej realna.

Szykuje się niezła jazda! Reżyser "Asa w rękawie" zaprasza na spotkanie z Kevinem Stretchem - kierowcą po przejściach. Kiedy jeżdżący limuzyną po Hollywood Stretch potrzebuje szybkiej gotówki na spłatę długów, zaciągniętych u mafii, zgadza się na kurs z miliarderem - w nadziei na suty napiwek. Ale ekscentryczny klient nie myśli oSzykuje się niezła jazda! Reżyser "Asa w rękawie" zaprasza na spotkanie z Kevinem Stretchem - kierowcą po przejściach. Kiedy jeżdżący limuzyną po Hollywood Stretch potrzebuje szybkiej gotówki na spłatę długów, zaciągniętych u mafii, zgadza się na kurs z miliarderem - w nadziei na suty napiwek. Ale ekscentryczny klient nie myśli o napiwkach, woli smakować nocne przygody i wyuzdany seks. Niepokojąca wizja spotkania z mafią z pustymi rękami staje się coraz bardziej realna.

na podstawie
Joe Carnahan (materiały do scenariusza, historia) / Jerry Corley (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Blumhouse Productions / Chambara Pictures / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Stretch
inne tytuły
Stretch Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Okres zdjęciowy trwał 21 dni.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fany 7/10

  JangoFett ocenił(a) film na 7

  Dobra komedia, główna rola moim zdaniem mistrzowska ;) szkoda, że nie wyszedł u nas. naprawdę dobrze się oglądało, fajna historia, dobra muzyka w tle, dobre zakończenie.

 • Oglądając lepiej nie myśleć

  2222 ocenił(a) film na 5

  Bo jak się włączy myślenie to się okaże że fabuła jest bez sensu. No i końcówka od początku przewidywalna.

  8
  • Pozytywnie;

   guliver_filmweb ocenił(a) film na 6

   Udana komedia akcji z sympatycznym, przekonującym protagonistą, w której ciągle coś się dzieje. Sposoby jak facet wychodził z opresji budzą podziw :) Zakończenie bardzo przewidywalne ale całość można z przyjemnością obejrzeć.

   1
   • W miarę niezły

    Fireghost ocenił(a) film na 6

    Może jakoś zbytnio śmiesznie nie było, ale pomimo tego oceniam film pozytywnie. Nie odtrącał jakimiś bardzo żenującymi scenami, i był w miarę dobrze rozplanowany. Dla mnie takie 6/10

    6
    • fajna komedia sensacyjna w stylu lat 90.. ale jednak zmodyfikowana na 2015.

     beloved1 ocenił(a) film na 8

     bardzo dobrze zrealizowana , główny bohater zabawny , i przekonywujący fragment filmu jak udaje alonzo z "dnia próby" jest super ... POLECAM !!!

     5