Więcej "Sieroty"? Reżyser "Narodzin zła" pracuje nad 3. częścią

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/William+Brent+Bell+%28%22The+Boy%22%29+pracuje+nad+trzeci%C4%85+cz%C4%99%C5%9Bci%C4%85+cyklu+%22Sierota%22-153302
Więcej "Sieroty"? Reżyser "Narodzin zła" pracuje nad 3. częścią
Podobała się Wam "Sierota"? William Brent Bell, reżyser sequela zatytułowanego "Sierota. Narodziny zła", ujawnił, że pracuje nad trzecią częścią cyklu.

GettyImages-1457215421.jpg Getty Images © Variety

Powstaje trzecia część "Sieroty"


W rozmowie z The Hollywood Reporter William Brent Bell ujawnił, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu "Sierota". Nie zdradził wprawdzie szczegółów fabuły, ale jest pewien, że uda mu się zaskoczyć widzów.

Pracujemy teraz nad trzecią częścią. Według zasad rządzących franczyzami wszystko może się teraz wydarzyć. A wiedząc, na jakim etapie tego procesu już jesteśmy, jestem ekstremalnie podekscytowany zwrotami akcji i niespodziankami, które mamy w zanadrzu – powiedział. 

Kim jest William Brent Bell?


William Brent Bell to reżyser, scenarzysta i producent specjalizujący się w horrorach. W swoim CV ma takie filmy jak "Stay Alive", "Demony", dwie części "The Boy" oraz "Sierota. Narodziny zła". Aktualnie jego filmografię zamyka "Lord of Misrule".

Zobacz zwiastun horroru "Sierota. Narodziny zła"


Horror "Sierota. Narodziny zła" trafił na ekrany kin w 2022 roku. Film zarobił 37 milionów dolarów, zajmując 71. miejsce w światowym box offisie. Zobaczcie jego zwiastun: Leena Klammer jest najgroźniejszą pacjentką w estońskim zakładzie dla obłąkanych i służby bezpieczeństwa sprawują nad nią opiekę o podwyższonym rygorze. Z pozoru sprawia jednak niewinne wrażenie, bo jej przypadłością jest wygląd małej dziewczynki mimo znacząco wyższego wieku. Leena szybko organizuje sobie niezwykle pomysłową a także bardzo krwawą i brutalną ucieczkę poza mury ośrodka. Psychopatycznej zabójczyni udaje się dostać do Ameryki, gdzie kradnie tożsamość zaginionej córki jednej z tamtejszych bogatych rodzin. Dzięki łudzącemu podobieństwu do poszukiwanej dziewczynki, z łatwością przybiera imię Esther i wkrada się w łaski gospodarzy. Nie wszyscy jednak dają się nabrać. Matka prawdziwej Esther wie, że do domu nie wkroczyła jej prawdziwa córka, tylko niebezpieczna oszustka i za wszelką cenę będzie chciała ochronić swoją rodzinę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones