"Sierota" z 2009 roku doczeka się prequela

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sierota%22+z+2009+roku+doczeka+si%C4%99+prequela-136637
Entertainment One i Dark Castle zapowiadają nowy horror/thriller pod tytułem "Esther". Będzie to prequel filmu "Sierota" Jaumego Colleta-Serry.


Obraz wyreżyseruje specjalista od horrorów William Brent Bell (cykl "The Boy"). Scenariusz napisał David Coggeshall ("Prey").

Oryginał opowiadał o młodym małżeństwie, które przeżyło tragedię. Ich dziecko zmarło. Chcąc przywrócić życiu namiastkę normalności, decydują się na adopcję. W pobliskim sierocińcu zaprzyjaźniają się z dziewięcioletnią Ester. Jej pojawienie się daje początek niecodziennym zdarzeniom. Kate odkrywa niebezpieczeństwo i usiłuje zwrócić na nie uwagę innym. Niestety jej ostrzeżenia zostają wysłuchane w momencie, gdy dla wszystkich jest już za późno...

Z "Esther" dowiemy się tego, w jaki sposób Lena Klammer uciekła z ośrodka dla obłąkanych w Rosji i przyjmując tożsamość Ester, zmarłej córki bogatej rodziny, trafiła do Ameryki. Droga nie była łatwa. Na przeszkodzie Leny/Ester stanęła bowiem matka, która gotowa jest na wszystko, by ratować swoją rodzinę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones