Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Sorki, jakoś tak strasznie późno to tu wrzucam, ale jeśli ktoś będzie może rano sprawdzał to natrafi. :D Chat na żywo z Aamirem, dla fanatyków i nie tylko...ja spróbuję wejść. Link do strony na FB.
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=142474562444454&ref=ts

Gatiniusha

próbowałam wejśc ale juz za póżno było.
a tak bardzo chciałam z nim porozmawiać.
a tobie się udało?

Fanaa3

a ja tak dzisiaj wchodzę na faceebook i patrze na Video chat i tam jest filmik z czatu na żywo z aamirem a ja na śmierć zapomniałam że to jest 11 !
a czekałam na to chyba z tydzień!
kurczę może następnym razem mi się uda.
a Tobie sie udało?

Kajolka7

jaaa szkoda,że o tym nic nie wiedziałam ;(
Gatinusha a Ty z nim rozmawiałaś?

Juhi

niestety nie udalo mi sie, bo wpadlam na hmm 40 minut. :D A ogolnie zarejestrowanych bylo wtedy 12400 ludzi. :D Niestety, moje pytania w tym calym zgielku byly zagubione. Moi znajomi mowili mi, zebym sie nie martwila, bo on i tak wszystkie odpo zawsze czyta. Podobno ma byc znowu czat w ktoras niedziele, bedzie jeszcze info. :) Aamir sie zastanawial, czy nie bedzie tego robil czesciej, np. ze swojego domu. Ogolnie mam bardzo pozytywne wrazenie. :) Moj kolega z pracy pracowal kiedys w prestizowym hotelu w Mumbaiu i mowil, ze przygotowywal dania dla Aamira, ale ze on prawie zawsze przychodzil sam...

Gatiniusha

no fajnie by było żeby był częściej na chacie i może wtedy udało by się nam z nim porozmawiać. Oglądałam video z tym chatem na żywo i bardzo mi się podobało ;)
Pozdrawiam ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones