OK. Drogie fanki Aamira Khana przyznaję się do błędu. Niech będzie zgoda, zakopmy w końcu topór wojenny. Nie dosrywajmy sobie, bo w końcu jesteśmy fankimi Khan- ów. Tylko czasami mogę coś odpisać coś Rani123 bo ona pisze takie fajne posty:).
Bez obrazy, ale pisałaś takie beznadziejne, że pękałam ze śmiechu. Ale spoko ja także odpisywałam Ci beznadziejne teksty.
No to niestety prawda.Ale ja poprostu pisałam tak z nienawiści jak ty też do mnie żywiłas. Dobrze że chociaż ty sie z nami dogadałas;)
Rani123 ja do ciebie nienawiści ani do żadnej z fanek aamira. po prostu mnie te wasze teksty śmieszyły. każdy może pisać, że aktor nie ma talentu aktorskiego, ale czy ktoś tutaj z nas ma takie wykształcenie, żeby do tak naprawdę udowodnić. ja nie mam. lubię srk za to jakim jest aktorem, a przede wszystkim jakim jest człowiekiem. powiem więcej podziwiam go i szanuje go.