Addison Rae

Addison Rae Easterling

5,9
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Addison Rae

Jak widzę hasło influencerka to mam ochotę puścić bełta. Kiedyś trzeba było sobie zasłużyć na szacunek teraz wystarczy wstawiać ładne zdjęcia i ludzie chcą cię naśladować. Jak bardzo to jest głupie brak słów...Trafiłem na ten film, bo niedawno obejrzałem Not another teen movie i z ciekawości szukałem coś podobnego poza "Złośnicą" znalazłem starą wersję z '99 i co się okazuje, że ktoś postanowił po ponad 20 latach zarobić na kolejnej wersji tej historyjki co mnie trochę zaciekawiło. Niestety czasy inne i tak jak wygląd zawsze był najważniejszy trzeba jeszcze dorzucić coś na czasie czyli pustaka który zajmuje się pokazywaniem bezsensownych rzeczy którymi się zajmuje follow'y like'i i stream'y bo youtuber to przecież teraz zawód. Oczywiście gdzieś tam musi się okazać że jeden przystojniak okazał się dupkiem drugi przystojniak który na potrzeby filmu na początku udaje brzydala okazuje się księciem zaklętym w żabę i pani popularna w sumie też jest super bo się zakochała w kimś kto jej się nie podobał (aczkolwiek najpierw musiała go wyładnieć żeby coś w nim dostrzec więc i tak wychodzi na to samo). Morał? Tylko wygląd się liczy i najlepszy charakter jaki by on dla kogo nie był nie ma szans zadziałać jeżeli główne kryterium nie zostanie spełnione. Ale co tu robić przed nocką w niedziele przy robieniu czegoś innego na kompie równie dobrze można włączyć taki film byle coś gadało i nie będzie mi przykro jak nic nie zapamiętam :)                                          
 ps  mogli by dodać rolę w tym filmie skoro trailer z niego jest dodany na jej profilu. nie jest też podobna do Janickiej ma jakby gęstsze włosy bardziej owalną twarz i pełniejsze usta już oczu i nosów nie porównuję..

meanraax

Bełty się piło. A później po nich puszczało pawia. Ale stary jestem i czasy się zmieniają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones