Adrienne Barbeau

Adrienne Jo Barbeau

6,6
1 123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrienne Barbeau

Najlepsza była we "Mgle" i ma niezłe cycki

Cadaver

O tak, cycki miała fajne - duże i naturalne (trochę widać np. w "Ucieczce z Nowego Jorku") ;-)

Max66

Rowniez przykuły mą uwagę jej cudeńka w wyzej wymienionym tytule przez pana Maxa66;)

miodzio bimbałki:)

Jak to często pisze na filmwebie:

:Dobry cyc nie jest zły";) a ona dobre cycki ma (jak na moj gust):P

pozdrawiam:)

GustGustaw85

Gratuluję dobrego gustu ;-)

Max66

a dziekuje dziekuje:)

pana gust rowniez dobry wiec zapraszam na forum poswiecone bimboszkom wsrod gwiazd w ktorym swoje przyslowiowe "Parę groszy" dodac musiałem wiec zapraszam panie Maxie66 do wymiany zdan:)

http://www.filmweb.pl/person/Alexandra+Daddario-345960/discussion/Ma+dobre+cycki -1744503

pozdrawiam:)

GustGustaw85

Dzięki, panie GustGustawie85 ;-) Zerknąłem pobieżnie na przywołany temat.
Chętnie przejrzę linki do wszystkich "wykształconych" pań i wrzucę swoje trzy grosze. Muszę znaleźć jednak chwilkę, gdy osobista moja żona (nawiasem mówiąc też uczciwie wyposażona) nie będzie zza pleców zerkać na mój monitor i jego netową treść :-)
Wie pan, ta kobieca zazdrość ;-)

Max66

chyba ciekawość nasiąknięta podejrzliwością że my wierni, szlachetni i oddani faceci "Kręcimy na boku"XD
poprzez znajomosci na necie:)
bo w dzisiejszych czasach swoich czterech liter nie trzeba podnosic z krzesla aby romansowac z laskami tam gdzie Internet sięgaXD
Dlatego żoneczki lukają na monitor czy nie jestesmy internetowym CasanovąXD

Pozdrawiam cie wiec Maxie66 i dziekuje za zapro:)

Cadaver

no zgadzam sie, charakterna babka z pięknymi cyckami :D

Cadaver

lol, właśnie oglądałem Ucieczkę z nowego Jorku i postanowiłem ją odszukać ze względu na tej jej piersi ;)

Cadaver

Ale trochę późno została matką prawie 52 lata

giovanni50

???? Jak urodziła swoje pierwsze dziecko Codiego Carpenter miała 39 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones