Agnieszka Robótka-Michalska

6,6
191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Robótka-Michalska

ale pozory mogą mylić. Wybitna to ona nie jest, bez przesadyzmu - jakoś szczególnie w serialu nie błysnęła, wręcz miejscami irytowała. Było tam sporo o wiele lepszych aktorów. Z żeńskich ról to system rozwalały Chodakowska i Lorentowicz - bez dwóch zdań. Łozińska też była dobra. Niemniej jednak była taką paprotką serialu. Bez niej to już jednak nie to, dlatego do dziś wolę pierwszą serię, gdzie grała ona i Jan Jankowski. Właściwie to była w sumie główna bohaterką serialu, taką trochę polską Laurą Palmer (mówię o urodzie, rzeczywiście bardzo piękna kobieta). Druga z głównych bohaterek - Dorota, jakoś nie wzbudziła mojej sympatii, była zimna i w niezdrowy sposób idealistyczna, choć niewątpliwie lepiej zagrana.

blofeld_filmweb

też wolę pierwszą serię ze względu na Panią Agnieszkę i Pana Jana , wielka szkoda że Pani Agnieszka całkowicie wycofała się z aktorstwa bo chciałam ją zobaczyć w wielu produkcjach filmowych no może nawet serialowych. Pani Agnieszka z okresu młodości przypomina mi moją starszą kuzynkę.

blofeld_filmweb

Ale Dorota nie była główną bohaterką w drugiej serii. Druga seria w zasadzie nie miała głównego bohatera, było kilka wiodących postaci, a Dorota była jedną z nich i tylko tyle. Ewa grana przez Robótkę była irytująca, bo była zagubiona. Ciągle próbowała wybić się na niezależność i zawsze po pierwszej nieudanej próbie wracała pod opiekuńcze skrzydła innych, bo w sumie bez tego nie dałaby rady funkcjonować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones