Aimee Richardson

6,8
1 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aimee Richardson

Widziałam cały serial, a dopiero w książce doczytałam, że tam jakaś ksieżniczka Myrcella w
ogóle jest :/ Aktorka chyba więc nie zabłysnęła ..

Tigercub

To nie raczej jakieś braki w jej umiejętnościach a fakt, że w książce występuje tak dużo postaci, iż w serialu już nie było miejsca na to, żeby poświęcić im tyle miejsca ile w pierwowzorze.

bukson

Mozliwe.. zobaczymy, jak będzie w II części; teoretycznie powinna się kilka razy odezwać chociaż ;)

Tigercub

Nooo, w sumie jak na razie to dość marginalna postać, dopiero w okolicach czwartej części trochę jej tam więcej.

Tigercub

W drugim odcinku pokazała się w scenie śniadania z Tyrionem i "rodzicami" ;] W książce faktycznie raz na 500 stron jest o niej wzmianka ;D Na turnieju Joffa sprzeciwia się starszemu bratu stajac po stronie Tommena, pozniej wypływa do Dorne i w IV tomie jak juz bukson wspomniał troszkę więcej jest o niej.

Kaleval

Tak czy siak - na jej poważne zaistnienie w tym serialu poczekamy jeszcze ze dwa sezony ;)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
apuss

Dzięki za spoiler; jestem przed "Tańcem ze smokami". I co to ma wspólnego w ogóle z tematem Aimee ??

apuss

Jeśli zamierzasz pisać TAKI SPOILER i to w dodatku w NIEPOWIĄZANYM temacie bez żadnego uprzedzenia, słowa wstępu, typu "uwaga SPOILER"

to tego nie rób. psujesz innym bardzo dużą część rozrywki.
dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones