Akira IshidaI

8,7
789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Akira Ishida

Wspaniały Seiyuu. Gaara, Xelloss i wiele innych postaci którym użyczył głosu niebyły by takie same bez niego ^^ *swoją drogą Gaara jest cute xD*

Tasukigirl

popieram!!! To mój ulubiony seiyuu, chociaż słuchałam go tylko w "Slayers" i "NGE". Postać Xellosa jest niesamowita i ogromna w tym zasługa jego głosu:)

Tasukigirl

słyszałam go tylko w anime Naruto. Ma super głos, który bardzo pasuje do Gaara'y. taki tajemniczy... ^^

Tasukigirl

Nie oglądam ani "Slayers'ów" ani tym bardziej "Naruto", ale w "Nanie" i "Genshikenie" sprawdził się doskonale. Zdecydowanie wybija się ponad przeciętność.

Tasukigirl

Gaara i Kaworu :) po prostu pieknie :)

jay_jay

Mnie kojarzyl sie glownie z Slayersami i Soul Hunterem, w zyciu nie pomyslalabym, ze ten sam gosc podklada glos Gaarze xD W Japonii przynajmniej ludzie wiedza, ze do kazdej postaci trzeba podejsc indywidualnie, nie to, co u nas, wszyscy tacy sami ;P

użytkownik usunięty
Tasukigirl

warto wspomnieć o Breaku, którego zagrał genialnie!!! Wiem, odświeżam stary temat :P

Tasukigirl

nigdy nie widziałam Naruto, ale w Slayers, jak i w wielu innych tytułach był wspaniały. Uwielbiam jego głos i po prostu rozpływam się, gdy go słyszę, zwłaszcza gdy pojawi się przeze mnie nieoczekiwany (jak miałam ostatnio z Natsume Yuujinchou). Jego głos jest jednym z dwóch, które rozpoznam wszędzie :)

hayate_ootori_fw

Nie ma to jednak jak Kapitan (Zura) Katsura xD

Tasukigirl

Słyszałem go w Slayers, Naruto i Gintama, we wszystkich doskonale się utożsamiał się z postaciami, ale zawsze mi się będzie kojarzyć z wypowiedzią "Nie jestem Zura. Jestem Katsura." i doskonałym duetem z Elisabeth :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones