Alejandra Barros

Alejandra Barros del Campo

8,5
39 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alejandra Barros

Alejandra jest COOL!!! Jako Mariana zagrała bardzo dobrze! Należy jej się za tą rolę jakakolwiek NAGRODA!!!!!!

użytkownik usunięty
AgReSyW_BMWic

Ona jest Zajebista babeczka. Zajebiscie zagrala swoja role w telenoweli
"Zaklęte Serce" . Zajebista obsada w tym filmie evora is cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A.Barros,C.Evora,J.Salinas so zajebisci musze sie z nimi spotkac jade do
Meksyku
hiszpanski mam w jednym paluszku

użytkownik usunięty

Bardzo podobała mi się ta telenowela pt''Zaklęte Serca "
Szkoda ze sie już skończyła .Musze pojechać do Meksyku do Jorge Salinasa,Alejandry Barros,Cesara Evora,itp. Chciałabym zagrać w tym samym filmie co wy .Chyba będą powtorki chciałabym bardzo abyście znowu zagrali w tym Filmie.Ci sami aktorzy co w Zaklętych Sercach .Najlepiej powtóżcie te odcinki bo bardzo mnie zainteresowały.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z Tobą. Serial był po prostu THE BEST!! Aktorzy grali super, szczegolnie przekonujący byli dla mnie Mariana, Marcia... Maria Lola:). Ostatnie odcinki były najlepsze. Szkoda ze i Marcia i Atillio zgineli, wg mnie chociaz jedno z nich powinno przezyc by moc naprawic swoje bledy... ale i tak cala telenowela byla super!! bardzo zaluje ze sie skonczyla!!

Widze, że Ci też spodobał się tlenovela "ZAKLĘTE SERCE'' mi też poprostu cool :) Mam nadzieje, że będą powtórki a jak będą to na bank będe oglądała żadna mi się nie spodobała telenovela jak "Zaklęte serce" no i jak "Mała księżniczka" to też było cool :):) Pozdrawiam 3maj się papatki Pozdrawiam

AgReSyW_BMWic

DODAM TYLKO, ŻE JEST DVD "ZAKLETE SERCE" I KOSZTUJE ONO 22$, A ZA PRZESZYŁKĘ DO EUROPY PŁACI SIĘ 2.60$

AgReSyW_BMWic

Oglądałam ,,Zaklęte serce'' świetny serial a ona świetnie zagrała Marianę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones