Aleksandr DomogarowI

8,1
5 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

rzeczywiście, nie trzeba nic pisać. On jest bardzo dobry w tym co robi tzn w graniu oczywiście. Ma coś w sobie co przyciąga i pociąga. Może te oczy? No, ale niestety pije i to dużo. Ręce mu drżą i puchną. No cuż, nikt nie jest idealny.

Karola_23

skąd wiesz że pije????WIDZIAŁAŚ TO??jak wogóle można osądzać człowieka skoro się go nie zna!!!!

mimimimi1993

to widać, że pije. Jeśłi ma się doświadczenie z osobami pijącymi to od razu można poznać czy pije czy nie. Oczywiście mogę się mylić ale wystarczy popatrzeć jak na filmach z przyjemnością popija, w serialach, jego dłonie są spuchnięte, oczy podkrążone. taki typ pijącego od razu rozpoznać. Może się już nawrócił. A co do tego, ze nie wilno osądzać człowieka bo się go nie zna to masz rację ale ja stwierdzam tylko fakt. A tak w ogóle to popatrz na siebie, przecież nie znasz znajomych i innych ludzi dobrze a mimo to masz na ich temat jakiąś opinię. poczytaj sobie literaturę psychologiczną o postrzeganiu innych ludzi, o stereotypach...musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Karola_23

hehe....sama napisałaś że w filmach z przyjemnością popija.świadczy to tylko o tym że jest dobrym aktorem.Ręce może dlatego ma spuchnięte bo jest tak ucharakteryzowany!!!nie wiem może ty masz doświadczenie z ludźmi którzy piją ale on jest przecież twoim ulubionym!!!!Więc miło by było gdybyś o nim nie pisała takich rzeczy

mimimimi1993

może ona po prostu uważa go za ulubionego a nie tego ubóstwianego (czyt. bez wad) :)

mimimimi1993

jest moim ulubionym aktorem i dlatego też muszę znać jego słabe strony...gdyby był bez wad nie byłby taki ciekawy. Zresztą to tylko człowiek, trzeba akceptować człowieka razem z jego wadami bo inaczej żyje się w iluzji.

mimimimi1993

Co ty chrzanisz, to wcale nie musi znaczyć, ze jest dobrym akotrem:P A co do spuchniętych dłoni...wiesz, fajna charakteryzacja:PP
Nie przesadzaj, tak jak podkreśliła Karola(bardzo mądre wypowiedzi), jest tylko człowiekiem, a człowiek mimo, że jest stworzony na podobieństwo Boga, nie jest niestety idealny. Chociaż...niestety? Moze to i dobrze. Nikt nie wytrzymałby na świecie chodzących ideałów:P
Pozdrawaim:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones