Aleksandr DomogarowI

8,1
5 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

mam nadzieję,że wam się będzie podobał tak jak mi
http://io.ua/v98dfea97ebb118a129ad47f6ff422081

Minika_91

Obejrzałam ten film wczoraj w nocy i do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Jakoś mam takie wrażenie, że on tam gra trochę samego siebie. Film przejmujący, a Sasza jak zawsze cudny:)

Bajkaaa

A macie jakies napisy do tego filmu (pl, ang)? Ciezko zrozumiec bez znania rosyjskiego niestety

Sharlet

czy ja wiem czy tak ciężko. może niedokładnie wiadomo o co chodzi, ale bardzo łatwo się połapać jaki jest ogólny sens wypowiadanej przez aktora kwestii. ;)

Bajkaaa

Jak dla mnie film słabiutki, kiepsko zagrany, Domogarow się nie wysilał, scenariusz do niczego. Bez tego filmu świat by się nie zawalił :P

Bajkaaa

Dlaczego samego siebie?

jula86

Uwaga, bez spoilerów się nie obędzie ;) Sasza Domogarow w tym filmie wciela się w postać znanego i sławnego aktora, swego rodzaju nieco już przebrzmiałej, ale jeszcze jasno świecącej gwiazdy. Wydaje się, że w życiu ów bohater osiągnął wszystko. Ma sławę, pieniądze, uwielbienie tłumu, a jednak jest strasznie samotny. To, że (nazwijmy to pobłażliwie) nadużywa alkoholu, to jedno, ale wydaje się bardzo pogubiony w tym świecie blichtru i iluzji. I nagle ów egoista i megaloman spotyka dziewczynę, kobietę, która pochodzi z zupełnie innego świata niż on sam. Pomału, niepostrzeżenie kiełkuje między tym dwojgiem miłość. Trudniejsza dla tej dziewczyny, która poświęca zbyt wiele dla tego nierównego związku. Jest w tej opowieści jakaś zdeformowana wizja Pigmaliona, ale głównie troszkę naiwne przesłanie, że miłość może zmienić całkowicie nawet największego drania.

Bajkaaa

Dzięki za ten opis ;) Niestety nie znam rosyjskiego, może prócz paru słów. Ogladałam ten film kilka dni temu i zdawał mi się dziwny :P dziwne kino. Domagarow to świetny aktor, marnuje się przy takich produkcjach moim zdaniem. Jedno, co zauważyłam to to, że główny bohater drze ryja na biedną dziewczynę (i w ogóle o wszytsko), która dla niego pracuje i która jest tak zahukana, że w życiu takiej nie widziałam. Sam A.D. zdaje mi się chyba w każdym swoim filmie i serialu, a widziałam ich wiele, gra takiego samego typa, czyli nieokiełznanego, narwanego pijaka. Czemu on te role przyjmuje, tego nie wiem. Oczywiście jest parę wyjątków i są to naprawdę dobre filmy, ale w większości przypadków gra stereotypowego Rosjanina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones