Aleksandra Grabowska

7,0
4 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Grabowska

Ola geniealnie grała. Chciałbym zeby byłs w 2 sezonie inaczej nie ogladam!!! Jest potencjał w tej dziewczynie nie wiem moze to geny tata i mama aktorzy!!!

Golbi84

Przetłumacz to teraz na język polski...

MKociarka

Nie przesadzaj, przekaz był jasny.

VaniaV

Przekaz może i jasny, ale posługiwanie się taką "polszczyzną" to mega obciach... A może to geny ? :P.

MKociarka

Hehe może geny. To, czy taka pisownia jest obciachem to już zależy od sytuacji piszczącego, wieku, miejscu wychowania. Coraz więcej wypowiedzi pochodzi od Polaków, którzy wychowują się poza granicami Polski.

VaniaV

Taaaa, zapewne Gabi84 ma 5 lat i od urodzenia mieszka w Gwadelupie...

MKociarka

Oj tam, znasz ją? Wiesz o niej cokolwiek? Wydaje mi się, że nie. Dopisałaś do jednej wypowiedzi jakąś tam osobowość a to naprawdę nigdy nie wiadomo.

VaniaV

Znajomość z Gabi84 nie jest mi potrzebna, aby ocenić jej pisownię. Laska pisze "po polskiemu" i tyle... Mnie to razi, więc nie przekonuj mnie, że to cudzoziemka, bo i tak w to nie uwierzę.
Kończę tę jałową dyskusję...
Wesołych świąt.

MKociarka

Ja tylko podpowiem, że jak po polsku sie wypowiadać nie umie, to może niech korzysta z zagranicznych serwisów ta nasza zguba z Afryki czy gdzie tam mówicie, że ona mieszka ;)

Dla mnie jesteśmy w polsce i na polskim serwisie więc wypowiadanie się w sposób strasznie połamany zawsze będzie obciachem, bo takich podstaw uczą bardzo wczesnie w szkole. Także znam przypadki wychowanych w patologicznych rodzinach i potrafiacych składać zdania, to po ptostu zależy od chęci człowieka czy zamierza się porozumiewać w danym języku na poziomie małpy czy na poziomie człowieka :)

Golbi84

Naprawdę świetna, moja ulubiona z młodej obsady - jej kariera może się ciekawie potoczyć.

Golbi84

Jak może się pojawić w drugim sezonie, skoro pierwszy stanowił zamkniętą historię. Z końcówki pierwszego sezony wynika że kolejna opowieść będzie miała miejsce we Wrocławiu i będzie dotyczyć zupełnie innej szkoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones