Aleksandra Zienkiewicz

5,7
440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Zienkiewicz

ile trzeba wam zapłacić? abyście uśmiercili tę kobietę która gdy widze to mach ochote wyrzucic
telewizor przez okno.

użytkownik usunięty
maciekb80

I tak tego nie przeczytają,bo tutaj pewnie nie zaglądają. Nie oglądaj jej skoro nie lubisz.

no wiesz ...moge nie ogladać scen z jej udziałem ale wtedy moze mi sie watek urwac.

maciekb80

podzielam, też dostaję białej gorączki na jej widok. dawno jej postać powinna wyjechać, zostać uśmiercona czy cokolwiek, byle ta 'gwiazda' już nie świeciła beztalenciem w tym serialu.

użytkownik usunięty
natalala_fb

nieprawda,że beztalencie. Skoro nas wkurza to znaczy,ze gra dobrze swoją rolę.

to, że postaci jaką odgrywa nadano cechy takie a nie inne to jedno, zaś sam fakt, że nas denerwuje nie musi świadczyć, że jest dobrą aktorką.

użytkownik usunięty
natalala_fb

faktycznie nie jest aktorką oskarową. Gdyby nie Pierwsza miłość nikt by jej nie znał. Nie jest też zawodową aktorką. Jednak są większe beztalencie od niej w telewizji.

apropos jesli juz , to nie aktorka a 'aktorką" bo nawet na żadne kólka teatralne nie chodziła że o szkole aktorskiej nie wspomne.

użytkownik usunięty
maciekb80

Casting wygrala i tyle.

maciekb80

To wyrzuć i siebie razem z nim :|
Ludzie co wy z tą nagonką na postać Kingi? Jest jaka jest. Ja jej nigdy nie lubiłam tak jak teraz. właściwie to nigdy za nią nie przepadałam, a teraz miło mi się patrzy kiedy jeździ po Marysi jak po łysej kobyle. Nie bez powodu zresztą ;) zarzucacie że szkoły aktorskiej nie skończyła? nie wiem, aż tak mnie nie podnieca PM i wszystko co wokół, ale nie trzeba daleko szukać - grająca Marysię, Aneta Zając, ponoć jakąś szkołę ma i co? i wielkie NIC ;) Więcej dopowiadać nie trzeba. Pozdrawiam :*

shrek1991

Ta Kinga jest jednym wielkim dramatem.... możemy ją porwać dla okupu :) a widzowie odetchną

Vanilia2905

Podobnie jak Maryśka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones