Aley Underwood

7,7
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aley Underwood

Czy wie ktoś coś więcej o tej sympatycznej młodziutkiej aktorce? Ile ma lat? Z jakiego kraju
pochodzi? Nawet na popularnym portalu "IMDB" niewiele o niej wiadomo.

Tomik_4

ALEY UNDERWOOD— AMANDA YOUNG
Aley Underwood was born in Memphis, Tennessee. From early on, she loved the performing arts. Aley started dancing at age three and was a competitive gymnast until she was eight. She started taking voice lessons when she was nine years old and competed and won her first talent competition at age ten. Aley moved to Salt LakeCity, Utah, in June 2005 and was approached by an agent to audition for a movie. She was cast as an extra and fell in love with being in front of the camera. One Good Man is Aley’s film debut as an actress in a supporting role. She currently attends the Salt Lake School for the Performing Arts and was cast as Minnie Faye in Hello Dolly, the only freshman to be cast in a lead role in the play. She received the award “Outstanding Freshman in the Theater Department” by her theater instructor. Aside from her love of acting, singing and dancing, Aley also enjoys photography, snowboarding, playing the guitar and writing music.
http://www.onegoodman.com/site.php?page=cast

Tyle znalazłam, ale nic o jej wieku na przykład. A przeszukanie ponad osiemdziesięciu jeden tysięcy stron jest ponad moje możliwości!
Niewiele pomogło, ale zawsze coś! Pozdrawiam.

JOLINAE

Dzięki!

Tomik_4

Bardzo proszę.

JOLINAE

Ładny wierszyk na profilu masz, komu swą jak określasz cudną urodę i miłe serce dasz? Skąd pochodzisz do piernika bo ja z Grodu Kopernika. Najpiękniejsze masz ubranie? Ubrana w jeansy? Niech tak zostanie! Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Tomik_4

Wierszyk na profilu to parafraza "Samochwały" prześwietnego Jana Brzechwy. Lubię czasem coś przeinaczyć w pozytywnym tego słowa znaczeniu, co niestety wiele osób nie rozumie! Już się spotkałam z opinią nt. wierszyka, że zadzieram nosa(sic!). Pochodzę z W- wy, mieszkam w Gdańsku, ale teraz jestem za morzem. I ja Ciebie także bardzo mile pozdrawiam.

JOLINAE

Wiem, znam doskonale ten wierszyk Jana Brzechwy. Nie gniewaj się. Wyobraziłem sobie Ciebie taką jak z tego wierszyka i również z humorem chciałem od siebie coś dopisać:)

Tomik_4

O, nie, ja nie jestem samochwała, choć swą wartość znam! Najzupełniej zwykła osoba. A Brzechwa wpadł mi do głowy, gdy zakładałam konto i stało w rubryce: opisz siebie czy coś podobnego. To i "się" opisałam! Mówiąc szczerze, to i mnie samej ta parafraza sie podoba! Bez samochwalstwa, rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones