Alia Bhatt

7,1
1 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alia Bhatt

tak irytującej aktorki dawno nie widziałam.. uwilebiam bollywoodzkie produkcje jednak jak ją widze mam ochote po prostu wylaczyc film

neela96

Co prawda widziałem ją tylko w Kalank i chociaż historia bardzo ciekawa, to jej aktorstwo niestety nijakie - Jedna z bohaterek filmu powiedziała że ma ładny głos ale brakuje jej blasku, to samo uważam można powiedzieć o jej aktorstwie w tym filmie.

buterfly

to chyba powinniście obejrzeć Highway ;) też przedtem uważałam ją za irytującą aktorkę, ale po tym filmie kompletnie zmieniłam zdanie na jej temat

Ewelina333_filmweb

Dzięki za polecenie :) - Tak jak mówię w Kalank skądinąd naprawdę dobrej historii, mnie jej aktorstwo nie zachwyciło ale to na razie moje pierwsze zetknięcie z nią wiec nie wykluczone że jeszcze mogę zmienić o niej zdanie :)

Ewelina333_filmweb

Film obejrzany i że sama historia znowu bardzo dobra widać dziewczyna ma duże szczęście do swojej filmografii, to znowu nie jestem co do niej przekonany widać jej sztuczność w mimice zwłaszcza w scenowych bardziej wymagających emocji, chociaż sam film znowu oceniam bardzo pozytywnie.

buterfly

rozumiem cię, w sumie też uważam, że nie jest jakąś jedną z najwybitniejszych aktorek, wolę Priyankę albo Deepikę :) ale niedługo mam zamiar obejrzeć Raazi i Gully Boy z jej udziałem, więc być może mnie Alia zaskoczy ;)

Ewelina333_filmweb

Deepika śliczna natomiast aktorsko to wygrywa jej mąż Ranveer Singh - Widziałem do tej pory go tylko w dwóch filmach ale już go kupuje, ma taki swój szalony styl ;)

Ewelina333_filmweb

Wracaj jeszcze do tematu to też poluje na Gully Boy ze względu na wspomnianego Ranveer'a :) - Polecam ci natomiast wspominany Kalank świetna historia obyczajowa w tel miłość i zemsta.

buterfly

Kalank już widziałam i byłam zachwycona, zdziwiło mnie takie złe przyjęcie filmu w Indiach, co prawda ten film miał pewne słabości, ale bez przesady, ja uwielbiam takie epickie romanse, więc może dlatego mi się tak bardzo spodobał :) A co do Ranveera to on jest po prostu fenomenalny, w każdej jego roli daje z siebie 100%, szczególnie w Padmavaat i myślę że też w Gully Boy

Ewelina333_filmweb

Dokładnie jak zobaczyłem średnią na imdb to aż nie mogłem w pierwszym momencie uwierzyć, podejrzewam jednak że niestety został złe przyjętych przez Hindusów dlatego że główna bohaterka zakochuje się w innym i jasno mówi o tym swojemu mężowi. Którego zresztą poślubiła tylko dlatego aby jej rodzinie wiodło się lepiej, dość kontrowersyjny nadal temat w Indiach - Jedyne co w filmie mnie przeszkadzało to gra aktorska Ali jednak odstawa od reszty obsady, oraz sztuczna scena z bykiem nie mniej film ma u mnie mocną ósemkę.

buterfly

scena z bykiem była kompletnie niepotrzebna, aż bolało na to patrzeć :(

Ewelina333_filmweb

To fakt na odległość widać było że robiony komputerowo ;) - Nie mniej historia warta obejrzenia wracając jeszcze do Ranveera to polecam też Bajirao i Mastani, jeżeli lubisz takie epickie romanse to ten też powinien ci się spodobać.

buterfly

Widziałam

Ewelina333_filmweb

:) Widzę że też jesteś jego fanką i polujemy na te same jego filmy :) - Fajnie byłoby gdybyś odblokowała swoje oceny wtedy wiedziałbym już co oceniłaś :)

neela96

W "Dwa stany" a przede wszystkim piekielnie dobrym "Highway" zagrała bardzo dobrze.

neela96

Jest córką znanego reżysera, do tego protegowaną wpływowego Karana Johara (tego od "Czasem słońce, czasem deszcz", "Coś się dzieje"), etc. Jest mocno promowana jako wspaniała, utalentowana i wszechstronna aktorka młodego pokolenia. Do tego wyszła za mąż za Ranbira Kapoora pochodzącego z jednej z najbardziej wpływowych rodzin w Bollywood. Gdyby nie nepotyzm, nigdy by się tak nie wybiła. W ogóle wielu widzów jest rozgoryczonych skalą nepotyzmu w indyjskim przemyśle filmowym, a że Alia Bhatt jest podręcznikowym przykładem, to wylewa się na nią sporo krytyki i niechęci.

Kinomaniaczka_

dla mnie to żadna aktorka. Kajol czy chociazby Kareena kapoor też są z filmowych rodzin a jednak mają to coś i w pelni zaslugują na karierę.. ale alia... tragiczna, minely lata zdania nie zmienilam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones