Alison Lohman

Alison Marion Lohman

7,6
3 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alison Lohman
użytkownik usunięty
Heatseeker

Raczej nie wróci. Zobacz jak napęczniały jej nóżki. Jest tłuściutka i mało atrakcyjna. Mogłaby zagrać Piggy w mupetach.

jesteś zwykłym trollem czy idiotą?

użytkownik usunięty
Candy_Perfume_Girl

Spójrz na jej nogi, a potem obrażaj. Z taką figura to może handlować na materacu.

czyli idiotą.

użytkownik usunięty
Candy_Perfume_Girl

Co ma mój idiotyzm do jej szpetnych nóg?

Powitoł !!! Że się wtrącę do dialogu, otóż w odpowiedzi na pytanie Szanownego Pana, cytuję- "Co ma mój idiotyzm do jej szpetnych nóg?" pragnę oznajmić iż ma i to bardzo dużo. W sumie można nawet stwierdzić że w pewien sposób jest to połączenie nierozłączne. Zapewne w tym miejscu pragnąłby Pan usłyszeć jakoweś wyjaśnienie zaistniałej opinii. Już wyjaśniam, Pański idiotyzm jest nierozerwalnie połączony z jej szpetnymi nogami dlatego iż gdyby Pan nie był idiotą to nigdy by Pan nie stwierdził że jej nogi są szpetne. Ot i całe wyjaśnienie. Po prostu nikt, żaden normalny facet nie powie o jej nóżkach że są szpetne, napęczniałe, tłuściutkie i mało atrakcyjne. Ma fajną, kobiecą figurkę z bardzo apetycznym ciałkiem. Mniemam iż Szanowny Pan jest albo odmiennej orientacji i po prostu wypowiada się w sprawach o których pojęcia nie ma lub, drugie wyjście, jest Pan jakimś ohydnym zboczeńcem gustującym w nieudanych, wysuszonych, bezkształtnych i szpetnych wyrobach kobiecopodobnych typu pewna "modelka" o nazwisku identycznym w wymowie jak nazwa pewnej kostki do układania. Nawet nie wiadomo która z tych opcji jest gorsza. Niemniej pozdrawiam Pana serdecznie życząc, być może jakiejś skutecznej terapii.

użytkownik usunięty
Amenhotep

No cóż, wtrącił się Pan i na dodatek przedstawił bardzo logiczny wywód. Dziękuję. Pański wywód oparty jest na przeciwny założeniu jak moje. W takim razie, co do Pańskiej osoby, mogę również założyć, że jest Pan idiota, skoro uważa, iż ta pani jest urodziwa.

Ależ oczywiście iż ma Szanowny Pan takowe prawo. Bezkarną możliwość nazywania mnie idiotą gwarantuje Panu Konstytucja naszego jakże pięknego kraju. Podobnie zresztą ja mogę tak Szanownego Pana nazywać. Jednakże w tym wypadku należałoby się zastanowić nad głębszym sensem nazywania siebie wzajemnie idiotami. Jeżeli Pan jesteś idiotą i ja również to dlaczego mamy sprzeczne zdanie w tym samym temacie ? Czyż będąc idiotami nie powinniśmy mieć zdania identycznego ? Zgłębiając ów pojawiający się znienacka problem, można dojść do wniosku iż może tylko Pan jesteś idiotą a ja jestem jak najbardziej normalny ? ? ? Taką opcję jestem jeszcze w stanie przyjąć do wiadomości aczkolwiek muszę przemyśleć wszelkie "za" i "przeciw".

użytkownik usunięty
Amenhotep

Tkwij, człowieku, nadal w tej podniecie jej krzywymi, pulchnymi nóżkami.

Amenhotep

Jedna z lepszych wypowiedzi jakie czytałem na filmwebie :) Serdecznie pozdrawiam!

Heatseeker

raczej juz nie wroci. zobacz date premiery ostatniego filmu. marzec 2009. pozniej slub sierpien 2009 i dalej dwojka dzieci. raczej wychodzi na to ze poszla w rodzine.

lansalot

Jej dzieci nie będą wiecznie maluchami. Może wtedy wróci.

Heatseeker

Ano szkoda. Nie będę ukrywał, że ma w sobie coś co mnie kręci. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! :D

Heatseeker

Też za nią tęsknię i czekam na powrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones