Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
Mychaaa

Rozwinęłabyś się jakoś. Chodzi o urodę czy o aktorstwo?

Evilminded

Pewnie o urodę. Ona jakaś taka rybia jest.

Mychaaa

dobrze dziwna.

Mychaaa

chyba nie możemy się spodziewać dokładnego uzasadnienia, ale myślę że 10 dla współczesnych "arcydzieł" disney'a przemawiają same za siebie.

użytkownik usunięty
Leighton

Hihi, lepiej bym tego nie ujęła. Dziwna to jest Miley Cyrus... Nie sory, dziwna to za mało powiedziane.

Mychaaa

wierzę, że dla ciebie dziwna

Mychaaa

Komentarz misionca. :) Jak dla mnie ten komentarz mówi wszystko i nie potrzebuje rozwinięcia.

Mychaaa

Powiedziała osoba, która doskonale zna się na aktorstwie i gwiazdki Disney'a ocenia na 9 lub 10. Ogólnie dałaś bardzo precyzyjną odpowiedź. Można naprawdę wiele z niej wywnioskować.

Mychaaa

Najgorsza aktorka swojego pokolenia, niewiarygodnie sztuczna i nienaturalna. Z powodzeniem można zastąpić ją wieszakiem.
Bardzo przeszkadza mi w każdym filmie.

Jus_tynaa_a

Hahaha. WIesz kto to jest wieszak? Kosciotrup w typie rubij\k, wysoka jak kon, plaska z przodu i z tylu.
Amanda ma kuszący uśmiech, jedrne piersi, zgrabna pupe i nie mowie tu o zdjęciach, ktore mozna retuszować, ale o filmach, gdzie wystepuje nago np ''Chloe'' . Umie tez spiewac.
Amanda jest proporcjonalnie zbudowana, chcialbym miec taka zonke :).

Hans_Kloss

W przeciwieństwie do większości użytkowników, nie zwracam uwagi na wygląd aktorek, miałam na myśli oczywiście talent, a w tym przypadku raczej brak talentu aktorskiego.
Wieszak, w sensie sztywna, sztuczna, nienaturalna, ona nie nosi filmu, nie gra pierwszych skrzypiec, przypomina bardziej rekwizyt.

Mychaaa

Dziękujemy za bardzo zbudowany i wyczerpujący opis...

Mychaaa

Moim zdaniem jest to utalentowana młoda aktorka, która może wiele w przyszłości osiągnąć w swym zawodzie. Jest inteligentna, ładna, utalentowana i nie jest pusta jak połowa tych disneyowskich gwiazdek. Bez żadnych skandali angażuje się w kolejne filmy. Pamiętam jej wywiad, w którym to opowiadała, że chciałaby oddzielić życie prywatne z życiem zawodowym tak, jak zrobiła to Meryl Streep i jak na razie jej się to udaje. Ja osobiście ją strasznie lubię i nie żałuję żadnego filmu, który z nią oglądałam. Jednak wiadomo,że każdy ma inny gust i każdemu się co innego podoba. Pozdrawiam

kamanata22

Zgadzam się z Tobą, moda piękna i utalentowana. Do tego fantastycznie śpiewa. Bardzo polubiłam ją w Mamma mia, do tej pory obejrzałam tylko 3 filmy z jej udziałem, ale zamierzam więcej ;)

Mychaaa

Zajebista jest a ty piszesz takie bzdury bo zazdrosna jestes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones