Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
22 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Idealnie nadawałaby się wyglądem na Czarną Wdowę. Oczywiści pod warunkiem przefarbowania włosów na czerwono ;) Z pewnością byłaby lepsza od Scarlett J. :/

powerfuljedi

Według mnie świetnie nadawałaby się na Enchantress - skoro nawet sam Tom wspomniał, że chciałby zobaczyć tą postać na ekranie, to być może Amber się zainteresuje :D Zresztą, ostatnio jest wyraźnie nastawiona na udział w wielkich produkcjach, a te na podstawie Marvela biją przecież rekordy popularności ;) Trzymamy kciuki, chętnie ją zobaczę w jakimś nadprzyrodzonym wydaniu.

pensivelane

rzeczywiście, na Enchantress nawet lepiej by pasowała. kto wie, może powstanie Thor 3 i tam się znajdzie miejsce dla Czarodziejki? :)

powerfuljedi

dla mnie idealnie by pasowala do roli Abbey Chase z "Danger Girl"

http://imagecomics.wikia.com/wiki/File:Abbey_chase_dangergirl.jpg

pozdro:)

powerfuljedi

Bardziej pasowałaby na Supergirl

powerfuljedi

Nie zgadzam się. Scarlett Johanson wypada w tej roli idealnie.

użytkownik usunięty
powerfuljedi

Jak dla mnie Scarlett jest fantastyczną Czarną Wdową . W dodatku w filmie Iron Man 2 wyglądała bosko i wzroku nie szło od niej oderwać . Amber może i ma ładniejszą twarz niż Scarlett . Ale tak szczerze to Johansson jest lepszą aktorką , chociaż Amber jak dla mnie gra dobrze . Żałuję że , Amber nie powierzono roli Czarodziejki w Thorze albo Walkirii . Na szczęście ma zagrać w Lidze Sprawiedliwości Merę. Mam nadzieję że , dostanie ona sporo czasu antenowego . Ps. w rudych włosach rzeczywiście Amber wygląda zjawiskowo.