Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Jest jedną z niewielu ładnych aktorek i chyba najładniejszą z nich. Do kobiet, która robią na mnie
szczere wrażenie dorzuciłbym jeszcze Keira Knightley, Oliwia Wilde, Jordana Brewster i Charlize
Theron. Zdarzało mi się jednak widzieć je w odrzucających kreacjach, a Amber zawsze prezentuje
się przynajmniej "dobrze". Oczywiście chodzi mi w tym temacie tylko i wyłącznie o wygląd.

użytkownik usunięty
luk120

To prawda Amber jest piękna. Nie wiem czy najpiękniejsza ale na pewno jedną z najpiękniejszych . Jak dla mnie jest wiele ślicznych aktorek np. Rachel MacAdams , Sienna Miller , Scarlett Johansson , Elisha Cuthbert ,Margot Robbie , Hayden Panettiere , Dianna Agron i Jessica Alba . To prawda w każdym filmie Amber wygląda ślicznie i chociaż uważam ją za dobrą aktorkę i gra w niezłych filmach to trzeba przyznać że, nie zagrała ona jeszcze roli swojego życia . Jak np. Charlize Theron w filmie Monster . Jednak trzymam kciuki aby Amber udało się zagrać jakoś wartościową role, bo aktorką jest niezłą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones