Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Ona nie jest lesbijką, bo spotyka się z Johnnym Deppem ! :D

dagawen

Zawsze wierzysz w to co pisze prasa brukowa? A jeżeli się okaże że to prawda to ten Johnny Deep to szczęściarz.

Heatseeker

Pokazywali zdjęci ich razem ; )

dagawen

Czyli ta panna z którą była Amber poszła w odstawkę? Jeśli tak to słuszna zmiana:)

dagawen

Chyba z premiery filmu jak już.

dagawen

no i co z tego? pokazywali tez zdjecia deppa z willem smithem, czy to znaczy,ze depp jest gejem?
takie zdjecie, ze gdzies razem przyszli o niczym nie świadczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aew4334555

z travoltą na bank sie zabawiał, z johnnym nie wiem, ale mysle, ze nie, johnny chyba jest straight

BlackShit

Black Shit - Gdzie ty widziałeś wspólne zdjęcie Deppa i Smitha? :|

Pawel_eS

w internecie

BlackShit

Chyba coś ci się popie rd oliło, Johnny i Will najprawdopodobniej nigdy w życiu się nawet nie spotkali.

Pawel_eS

wydaje mi sie ,ze nie, jak znadje te zdjecie to wrzuce.
zreszta, to i tak mało istotne teraz, johnny podobno serio puka amber, a szmata zapierała sie, ze jest lesbijka

dagawen

Depp każdą lesbijkę nawróci.

Kalafiores

I chwała mu za to:).

Heatseeker

na Pudelku napisali, że niby "są razem" i były zdjęcia owszem, ale z premiery filmu w którym oboje grali :D

Temorinkitokimeka

Z całym szacunkiem ale Pudelek to nie jest zbyt wiarygodne źródło informacji. Ktoś im pstryknął kilka fotek zrobionych prawdopodobnie z okazji premiery lub promocji Dziennika zakrapianego rumem i od razu wielkie halo że ta dwójka jest razem. Pożyjemy, zobaczymy. Ja i tak najbardziej chciałbym zobaczyć Amber w pierwszoplanowej roli w jakimś hicie który pozwoliłby jej wejść do pierwszej ligi hollywoodzkich gwiazd:)

Temorinkitokimeka

Czytaj pudelka, głoś prawdę! [2]

littlemonsterlg

z całym szacunkiem, ale nie napisałam, że wierzę w te "cudowne newsy"

Temorinkitokimeka

Pudelek to ścierwo. Napisz im, że jesteś informatorem, który był wczoraj na imprezie z Pamelą Anderson i widziałeś, jak jadła własne gówno. Od razu to opublikują.

dagawen

Ona jest BI i sama to przyznała.

użytkownik usunięty
theonlykind

Prawda, jest biseksualistką. Też czytałam tą jej wypowiedź. A jej ewentualny związek z Deppem ani mnie mierzi , ani grzeje.

theonlykind

Ona przyznała się do homoseksualizmu, nie biseksualizmu, lol.

littlemonsterlg

Nawet na Wikipedii pisze, że jest BI, lol. Na przyszłość radzę sprawdzić informację, którą się chce wygłosić i potwierdzić ją dowodami ponieważ wygadywanie głupot mijających się z prawdą zahacza o idiotyzm.

theonlykind

Sprawdzanie zgodnych z prawdą informacji na wikipedii również zahacza o idiotyzm.

littlemonsterlg

W przeciwieństwie do ciebie ja chociaż mam czym poprzeć swoja rację, a Wikipedia posłużyła mi jako pierwszy z brzegu przykład. Ty niestety zamiast przedstawić jakiekolwiek dowody na poparcie swojej opinii wolisz pisać debilne komentarze. Reasumując jakakolwiek konwersacja z tobą nie ma najmniejszego sensu, więc Peace out. I zastanów się nad sobą zanim następnym razem będziesz chciała się wymądrzać.

theonlykind

Mama takie małe dwa pytanka :) Czy ktokolwiek widział ich wspólne zdjęcie oprócz premiery filmu? Czy któreś z nich w ogóle zawierało głos w tym temacie tak naprawdę nie wiadomo nic i tyle.

Blondi_89

http://www.whosdatedwho.com/tpx_41902/amber-heard/ Johnny Depp [rumour]

ttrudiee

Dla mnie to żaden dowód , muszę zobaczyć choćby jedno zdjęcia oczywiście poza zdjęciami z premier na którym są razem wtedy uwierzę , że ich coś łączyło.

dagawen

Amber powiedziała że jest biseksualna :)

Nebulae

Prawdę mówiąc nie. Na zaproszeniach na imprezę GLAAD, na której wygłosiła swoje coming-outowe przemówienie, było napisane, że jest lesbijką, choć oczywiście trudno powiedzieć, czy to był jej pomysł.
Parę tygodni później, gdy jej temat został przemielony przez prasę, wydała oświadczenie w którym de facto odcinała się od jakiejkolwiek etykietki (lesbijka bądź bi).

A niedawno te podejrzane plotki o romansie z Deppem, ze szczegółami niemal dochodzącymi do opisów, jakich to ona pozycji seksualnych nie próbowała z Deppem, paparazzim jednak jakoś się nie udało zrobić choćby jednego zdjęcia tej pary razem.

Być może rzeczywiście jest bi, ale ja mam wrażenie, że zarówno jej reakcja po coming oucie na GLAAD, jak i plotki o niej i o Deppie, to po prostu część medialnej kreacji. Jej kariera opiera się przede wszystkim na byciu pin-up girl, a nie mogłaby nią dłużej być, gdyby męska część widowni wiedziała, że nawet w fantazjach nie ma u niej szans. Tak więc całkiem możliwe, że jej menagerzy po prostu zagonili ją z powrotem do szafy.

_Renee_

To całkiem możliwe :) Dziękuję za wyjaśnienie, informacje brałam z wikipedii a tam podają różne rzeczy :P

Nebulae

Ona niby powiedziała, że się nie "etykietkuje", i że ważna jest dla niej "osoba, a nie płeć", co zasadniczo jest równoznaczne z biseksualizmem, z tym że biorąc pod uwagę kontekst w jakich padły te słowa, czyli to, że wcześniej była przedstawiana na zaproszeniach GLAAD jako lesbijka - a wątpię, by organizatorzy zrobili to bez jej wiedzy - oraz fakt, że słowa te padły kilka tygodni po jej coming oucie, a więc już po tym, jak zapewne producenci i wytwórnie filmowe dały jej znać, co o tym myślą, sugeruje że jej późniejsza deklaracja nie musiała być do końca szczera.

Bycie jawną lesbijką zasadniczo łamie karierę w Hollywood. Bycie biseksualistką zaś nie stanowi żadnego problemu, wiele gwiazd, jak choćby Angelina Jolie, przyznaje się do biseksualizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones