Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Jest finansową klapą ! "72 Godziny" przynajmniej się zwróciły zaś "Maczeta zabija" i "Paranoja" w porównaniu do budżetu jakim dysponowały zarobiły grosze. I to pasmo porażek zaczęło się od "Dziennika zakrapianego rumemem", więc myślę że gdyby wówczas nie wyrwała Deppa byłaby to ostatnia większa produkcja z udziałem tej aktorki. W między czasie pojawiła się jeszcze w zmiażdżonej przez krytykę i zignorowanej przez widzów " Piekielnej zemście". Normalna aktorka w takie sytuacji zapewne wypadła by z obiegu po jednej roli. Widać wpływowy narzeczony załatwia angaże bo
na rok 2015 zapowiedziano kolejne dwie duże produkcje z Heard.

MikeyS

wszedzie ja ostatnio wciskaja przez to ze jest dupa deppusia , a jest beznadziejna. Nie znosze jej widoku.

guga_buzka

No cóż - HOLLYWOOD
Powinna się cieszyć że nie mieszka w Polsce bo skonczyła by jak Richardson bądź Włodarczyk ;) znienawidzona, bez pracy bez perspektyw

użytkownik usunięty
MikeyS

Pewnie tak, bo w Polsce panuje kult Matki Polki/Sexy Mamy (czy jakos tak) i nudne, przecietne aktoreczki serialowe. A ktos wyrazisty, pewny siebie nie moze w pelni pokazac sie

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones