Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

A ponoć jest Lesbijką :(((
Mój świat runął w gruzach.
Nie mam po co żyć.
Moja jedyna nadzieja jest lesbijką.
Idę skoczyć.
Jak się trafi ładna dziewczyna to albo jest zajęta albo nie daj bosze jest les ;]

kris_020

A co powiesz na to, że jest lesbijką i jest zajęta? :)

Bialy_Pielgrzym

Jest biseksualna. Co nie zmienia faktu, że autor wątku nie ma żadnych szans :)

marcin261287

jest les nie bi :)
zreszta sama się do tego przyzmała ;)

użytkownik usunięty
marcin261287

Przez długi czas utrzymywała, że jest bi, bo jej agenci tak kazali mówić (żeby nie straciła nastoletnich chłopców jako fanów) :P Niedawno wyszła oficjalnie z szafy i przyznała się, że jest lesbijką. Do tego bardzo ładną ;)

kris_020

wiem wiem ma tam jakaś dziewczynę :)
No cóż szkoda.

kris_020

Pewnie że szkoda. Takie marnotrawstwo:)

Heatseeker

Dlaczego szkoda? jakie marnotrawstwo? Co za durne teksty.... A swoją drogą oceniajcie aktorów po ich talencie a nie komentujecie jaką ktoś ma orientację seksualną....swoją drogą nawet jakby była hetero i miała faceta i tak nikt z was nie miałby u niej szans...autorowi wątku radzę szybko skoczyć jeśli jeszcze tego nie zrobił...

klaudiamars

Kompletnie nie zrozumiałaś mojego komentarza, który był napisany z bardzo dużym przymrużeniem oka - stąd ta :) na końcu . A co do oceniania aktorów po talencie, a nie orientacji seksualnej - spójrz proszę jaka ocenę wystawiłem pannie Heard i zanim znowu skomentujesz jaką wypowiedź to najpierw bardzo dokładnie ją przeczytaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heatseeker

dobra ok zwracam honor moze trochę się zagalopowałam w swojej wypowiedzi, no i po części była to lekka prowokacja heatseeker nie mam nic do Ciebie, w przeciwieństwie do pana Rzeźnika któremu aż piana z gęby leci tak się wku...ił , .no cóż niektórzy tak mają :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaudiamars

Klaudiamars- wiem, że to nie ten temat i nie to forum, ale tam już nie chciało zapisać mojej odpowiedzi, a tu znalazłam w miarę najświeższą Twoja wypowiedź. Film o który kiedyś pytałaś: o kobiecie i przeszczepie mózgu to

http://www.filmweb.pl/film/Who+Is+Julia-1986-133608

Myślałam niedawno o tym filmie i tez nie mogłam przypomnieć sobie tytułu. Pamiętałam fabułę i twarz tej kobiety, która miała robiony przeszczep( a bynajmniej tak myślę, że to jej robiono operację...). I dziś mnie olśniło, że to aktorka, która w " Ptakach cienistych krzewów" grała dorosłą już córkę Meggie. I tak po nitce do kłębka...znalazłam!!
Miałam tylko wrażenie, że obie miały na imię Julia...hmmm....
Papa. Mam nadzieję, że wcześniej czy później odczytasz te wiadomość

kris_020

Wielkie marnotrawstowo, że ma taką a nie inną orientację, ale może chociaż nakręci jakąś sex taśmę :) To byłby dopiero przebój, lepszy niż "One Night in Paris".

Roy_v_beck

Przyznam że więcej w tej ładnej pani urody niż talentu ale i tak przyjemnie pooglądać,no i nie muszę być zazdrosny skoro jest odmiennej orientacji :) A zwróciłem na nią uwagę po piekielnej zemście i od tamtego momentu zawszę jak coś z nią oglądam to mi się robi jakieś "3D" ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kris_020

nie przesadzaj,cześciej trafisz w totka niz na ładną lesbijke

użytkownik usunięty

sprawdziłem w necie,Amber jest bi

to można się wkręcić w trójkąt OŁ JEEEAAAAAHHH
http://www.youtube.com/watch?v=7KsPZ1f7MDs

Schizofrenik_XXI_wieku

mało śmieszne texty postarajcie się.

harris

dobra, ona jest przeciętna...

Nie... Amber nie jest bi, jest homo.

Jest lesbijka, nie bi !!! i to z coumig outem, jak to sie mowi ;)
bardzo dobrze, moje zycie nabralo kolorow hahahahaha xD
pozdrO
PS. Bardzo ładna i seksowna kobieta :)

kris_020

"Z gejami dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to bym popatrzył".
Że tak zacytuję ;)

Van_21

wielkie halo,miałem podobne laski ,jedne ładniejsze drugie brzydsze, uroda wcale nei wyjatkowa,łązi typ"pluto"tego troche

kris_020

Krążą plotki, że się z Deppem spotyka, więc raczej jest bi. Ale to tylko ploty, kto ich tam wie.

Destiny_5

Czytaj pudelka, głoś prawdę! [3]

littlemonsterlg

Ja pier****. Jaką prawdę? Czytaj ze zrozumieniem: PLOTKI. I jak wynika z mojej powyższej wypowiedzi traktuję to wszystko z dystansem.

kris_020

No i widzisz - pojawiło się światełko w tunelu. Amber jest bi, zawsze to lepiej niż les. Więcej możliwości:)

użytkownik usunięty
Heatseeker

Dziwne tylko, ze majac do wyboru tylu przystojnych i mlodych aktorow w Hollywood wziela sobie znacznie starszego Deppa z dwojka nastoletnich dzieci :)
z jej uroda moglaby miec chyba kazdego.
p.s: jej byla partnerka jest bardzo atrakcyjna i pasowala do niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones