Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Jak to amber. Z premedytacją, na fali me too, zniszczyła karierę, Johny Deep, vanessa pierwsza żona deepa, od samego początku twierdziła, że nie wieży w oskarżenia amber, co jak co, po tylu latach które ze sobą spędzili, wie co mówi, a skłonności do agresji wpłynęły by wcześniej ,bo.jak.ktoś bije kobiety to bić będzie, i to sie nie zmieni. Od samego początku cała ta historia wydawała mi się naciagana, jeżeli potwierdzą się dowody które przedstawił deep, to ta kobieta powinna zniknąć z showbiznesu, i zapłacić ogromne odszkodowanie osobie, na której w tak wyrafinowany sposób, chciała się wybić.

Machu_filmweb

spokojnie na razie jeszcze nic nie udowodniono, wiadomo że Depp wniósł pozew, poczekajmy na rozwiązanie i zakonczenie sprawy i dopiero zacznijmy wydawać wyroki :) ja od zawsze byłam wielką fanką Johnnego, ale wydaje mi sie że jednak w tej sprawie to Amber jest ofiarą :) Depp nadużywał alkoholu i narkotyków, nic dziwnego ze mogl sie nad nią znęcać, pamietajmy że to są aktorzy, na ekranie możemy ich kochać, a co sie dzieje za zamknietymi drzwiami tego nikt nie wie

neela96

Trochę już wiadomo.na temat dowodów jakie ma Johny. Poczytaj , ja z kolei bardziej wieżę w wersję deepa. Solidarność plemników ;) ale masz rację, trzeba poczekać na rozwój sytuacji

neela96

A jednak. Okazała się oszustka i manipulatorką. Tak jak mówiłem każdy ma swoje, plusy i minusy.(nie twierdzę ze jest święty) gdyby Johny bił kobiety, to na pewno wpłynęło by to wczesniej. Trochę ich miał. Ta kobietka powinna dostać kopa z Hollywood.plus to co zarobiła na kłamstwie wraz z odsetkami oddać na cele charytatywne. Do tego wielkie odszkodowanie dla Johny.za zniesławienie. Co za wredna baba

Machu_filmweb

Polać ci za to, co napisałeś. Niestety Johnny przegrał ;( Mam wciąż jednak nadzieję, że petycje, by wywalić Amber z tych tytułów, które zdobyła oraz z Aquamana podziałają. Przy okazji można podpisać petycję, by przywrócić Johnny’ego do roli Grindelwalda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones