Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Jeśli chodzi o urodę to niczym szczególnym się nie wyróżnia i dziwię się tym wszystkim ludziom, którzy tak "pieją" nad jej urodą. Nic nadzwyczajnego nie ma w sobie. Pełno takich dziewczyn jest a co druga w Polsce, która chodzi po ulicy jest ładniejsza od Amber. Jeśli chodzi o aktorstwo to jak na razie chyba nie zabłysnęła niczym, ot taka gwiazdeczka sezonowa, jej czas przeminie szybko.

nudecroft

W Polsce pełno takich? Daj namiary, gdzie dokładnie.
Nie uważam Amber za najpiękniejszą, najcudowniejszą na świecie, ale jest bardzo ładna. Piękna wręcz, chociaż znajdzie się sporo atrakcyjniejszych (Dita Von Teese na przykład). Polskie dziewczyny też są urodziwe (szczególnie jeśli porównasz je do Irlandek), ale nie gadaj, że co druga rodaczka jest ładniejsza od Heard.
Co do filmów to masz rację. Amber z racji swoijej urody gra zazwyczaj takie ''dupeczki z liceum''. Mam nadzieję, że w końcu dostanie jakąś rolę, w której będzie się mogła wykazać, bo mam talent.

Sumire_x3

* swojej
** ma

Sumire_x3

Oczywiście Amber jest ładną kobietą ale gdyby ją zestawić z dziewczynami które widziałam to uroda Amber wydaje się być w takim przypadku nieco pospolita. I tyle w zasadzie.

nudecroft

Dla mnie jest piękna. A jestem kobietą i generalnie gustuje w facetach ;)

nudecroft

Oceniasz ja? Pokaz nam swoje idealne zdjecie..

marcinsss89

Tak jak widać w awatarze.

nudecroft

Paskuda :)

nudecroft

To ja nie chcę wiedzieć, jak musi wyglądać tak zakompleksiała dziewczyna jak ty. Przy tobie to pewnie ta "co druga w Polsce" jest piękna. A co to jej kariery aktorskiej, to ma się bardzo dobrze, jak na młodą aktorkę i cały czas się rozkręca.

w8ing4adeath_filmweb

Nie mam kompleksów, jestem zadowolona ze swojego wyglądu co ty mnie się czepiasz? Mówimy o Amber a nie o mnie, czepiaj się kogoś innego. Napisałam prawdę że Amber jest ładna ale są znacznie ładniejsze, nie wiem czemu ty szukasz dziury w całym. A i jeszcze jedno, jakbym rano obudziła się jako Amber to prawdopodobnie popadłabym w depresję ; ) Wolę swój wygląd więc nie wyskakuj mi z tekstami o moich kompleksach których nie mam.

nudecroft

"Jeśli chodzi o urodę to niczym szczególnym się nie wyróżnia"
"Pełno takich dziewczyn jest a co druga w Polsce, która chodzi po ulicy jest ładniejsza od Amber"

Twierdzić, że jest ładna, ale i pisać, że połowa dziewczyn jest od niej ładniejsza. Może wybierz się gdzieś w ludzi, bo chyba zapomniałaś, jak to wygląda rzeczywiście.

"ot taka gwiazdeczka sezonowa, jej czas przeminie szybko"

To dobitnie potwierdza, że jednak masz. A dobrze widać, że jej kariera postępuje i jej pierwszy sezon dawno minął a nic się nie skończyło.

"jakbym rano obudziła się jako Amber to prawdopodobnie popadłabym w depresję"

I jeszcze jedno z kompleksów. Dokładnie tak próbują w internecie się przedstawiać dziewczyny, przez takie aluzje, do tego jakiś avatar z "animowaną pięknością" i niech reszta myśli, że tak jest.

w8ing4adeath_filmweb

Ja mam swoje zdanie ty masz swoje. Nie zauważyłam u siebie żadnych kompleksów, już ci napisałam że lubię siebie. Co do Amber, patrzę na nią bardziej krytycznie niż zakochane w niej nastolatki i tyle.

nudecroft

Tylko swoje zdanie trzeba mieć jakoś poukładane, a nie jedno przeczy drugiemu, co cytowałem wyżej.
Czyli żeby stwierdzić, że ktoś jest ładnym, to trzeba być zakochanym nastolatkiem. Gratuluję myślenia, że tak ci schlebię...

Taa... Walnij sobie ładniejszy avatar z jakiejś bajki i polub siebie bardziej, może nawet któryś internauta to doceni. ;)

w8ing4adeath_filmweb

Yeah, We'll do

w8ing4adeath_filmweb

Podbijam.
''jakbym rano obudziła się jako Amber to prawdopodobnie popadłabym w depresję''
Tak wygląda brzydka kobieta: http://www.blackmagus.com/wp-content/uploads/2012/03/tumblr_leo4v5zY141qfau6co1_ 500.jpg
a tu zdjęcie bez makijażu, żebyś nie czepiała się photoshopa czy nie wiadomo czego: http://www.celebzz.com/wp-content/uploads/2014/07/amber-heard-on-the-set-of-blac k-mass-in-lynn_9.jpg
Chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcie, na pewno jesteś perfekcyjna.

użytkownik usunięty
Sumire_x3

Amber jest przesliczna a bez makijazu wyglada jeszcze mlodziej i piekniej! Moze tez dlatego, ze ma taka proporcjonalna twarz - a taka Hathaway czy Johansson to straszydla bez makijazu i na co dzien :)

nudecroft

Masz kompleksy i chcesz sobie ulżyć? Wrzuć swoje zdjęcie, najlepiej nagie, to się pośmiejemy ty mała zdzirko ;)

WielkiSzu

Podaj e-maila to ci wyślę.

nudecroft

wielkiszu@hotmail.com :))))

WielkiSzu

No i dobra.

nudecroft

Coś nic nie przyszło...

WielkiSzu

Niedługo.

nudecroft

Czekam zatem.

WielkiSzu

Już poszło :D Enjoy! :D

nudecroft

Leci pamięciówa :). Sama to zrobiłaś?

WielkiSzu

; ) Yup!!

nudecroft

Ekstra, szacun. Zdolna dziewczyna :)

WielkiSzu

No dzięki, staram się ;)

nudecroft

... i seksowna! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones