Ana Brenda Contreras

7,2
998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ana Brenda Contreras

Wielbiciele Any Brendy nie mielibyście ochoty przetłumaczyć odcinka Mujeres asesinas?Podoba mi się ten serial niestety nie znam na tyle Hiszpańskiego żeby oglądać go bez napisów.Dlatego zwracam się do was z prośba o przetłumaczenie.

ShaneWalkingDead

Jeśli mi ściągniesz odcinki i wyślesz na emaila, to mogę spróbować. Jednak mój hiszpański nie jest na zaskakująco wysokim poziomie, więc może to trochę potrwać.

Wenusss

Nie wiem czy idzie przesłać odcinki wydaje mi się ze są za duże nawet jakbym je zmniejszył to nie jestem pewien czy się wyślą.

ShaneWalkingDead

Chodzi o 1 odcinek czy więcej? ;D Jak podasz link czy coś to mogę spróbować, ale w jakiej to chcesz formie? xD

Vickynella

Chciałbym więcej ale wiem jakie to czasochłonne wiec wystarczy mi jeden odcinek (obojętnie jaki oprócz odcinka z Dulce Maite Angelique Boyer Jacqueline Bracamontes i odcinka Monica Accorolada)

ShaneWalkingDead

Nie wiem dlaczego wyskakuje mi ciągle treść ze mój wpis jest niezgodny z regulaminem dlatego tez wpisz w google mujeres asesinas kwiatuszek446 tam powinno to być

ShaneWalkingDead

A masz napisy?

ShaneWalkingDead

A nie masz jakiegoś konkretnego odcinka, np. jakiegoś ulubionego? ;) Nie oglądałam niestety tego serialu, ale mogę spróbować potłumaczyć, tylko nie mam pojęcia o co chodzi, więc nie chcę strzelać na chybił trafił z tymi odcinkami ;) Podaj który chcesz :) Tylko czy wystarczy jak Ci to spiszę jakoś w wordzie czy koniecznie chcesz na filmik nałożone?

Vickynella

Jeżeli nałożyłabyś napisy byłoby milo aczkolwiek nie musisz tego robić wystarczy ze będę miał napisy to sobie poradzę ;)To może sezon 2 Rosa, Heredera z Daniela Castro.

ShaneWalkingDead

Proszę, oto link do odcinka Mujeres Asesinas II z udziałem Any Brendy z polskimi napisami:
/watch?v=ble-A3ibtaI

(To oczywiście tylko końcówka adresu, odcinek znajduje się na Youtube.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones