Anahí

Anahí Giovanna Puente Portilla

8,1
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anahí

Według mnie jest bardzo podobna do Ashley Tisdale, szczególnie w blond włosach, są jak bliźniaczki, zgadzacie się ze mną?

Majeczka10

może kiedyś, za czasów Mii Colucci były podobne teraz każda poszła w inna stronę ;)

ally1

Moim zdaniem wizualnie nadal są podobne, szczególnie gdy się uśmiechają, chociaż faktycznie Anahi wygląda poważniej niż kiedyś w przeciwieństwie do Ashley która nadal wygląda jak nastolatka..

Majeczka10

no właśnie, ogólnie jak zaczęła grać w Rebelde była wizualnie z temporady na temporade młodsza tak teraz wygląda poważniej. Chodź to pewnie zasługa koloru włosów bo do jej fizyczności nie można nic zarzucić ;)

ally1

Myślę, że jedną z przyczyn zmiany wyglądu Anahi jest to, że schudła, jak dla mnie nie potrzebnie, twarz jej się przez to zmieniła na nie korzyść, wygląda starzej..

Majeczka10

no ogólnie jej wygląd pewnie w dużej mierze zasługuje swojemu mężowi. Jednak już nie jest gwiazdką estrady tylko żoną gubernatora czy jak sie tam to jego stanowisko nazywa. A Ashley cóż, jako producentka teraz znowu nowa rólka, wygląda super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones