Andrew Adamson

8,0
851 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrew Adamson

Shrek był i jest zdecydowanie arcydziełem w każdym calu. Druga część juz nie tak abrdzo, ale pierwsza to niekwestionowane arcydzieło wielorazowego uzytku. Ale niestety "Opowieści..."były wyraźnie słąbsze!
Była to raczej dość przecietna baśn dla dzieci. OK - efetky, kostiumy, to robiło wrażenie, LEw oczywiscie tez :) Do całego scenariusa oczywiscie tez nie ma zastrzezen, film dosc dokładnie odzwierciedla kacje z ksiazki - przesłanie i aluzje chrześcijańskie też... ale niestety KSIAZKĘ mi się lezej, lepiej czytało, a na filmie się lekko wynudziłem... musze go oglanac jeszcze raz chyba... :)

davemaster

A moim zdaniem KK wyszedł reweacyjnie, chodz było duzo watkow odbiegajacych od ksiazki, ale to jest taka natura filmow

P.S. Ja się nie zanudziłam

marta11654

ja KK nie widziałem jeszcze... mówiłem o L,C&SS ;]

davemaster

Co ty gadasz obie części Shreka wyreżyserowane zostały przez niego perfekcyjnie! I bardzo dobrze, że powstała druga część, gdyż to bardzo posunęło fabułę do przodu. Powiem jedno sequel wyszedł rewelacyjnie! Ten facet to istny geniusz. ;)

davemaster

Druga część ogra jest zdecydowanie lepsza

davemaster

Chyba tak!Zdecydowanie tak!Możesz mieć własne zdanie.Zgadzam się z całym początkiem oprucz tego ze opowieści były słabsze bo nieprawda.Ale to co palnęłaś na końcu nie jestem w stanie pojąć że niby nudne no sorry ale ty chyba ciekawych filmów nie oglądałaś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones