Andrew McCarthyI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/42580/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":660,"rate":7.4378787878787875,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/42580/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":35,"rate":7.857142857142857,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/42580/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":18,"rate":7,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,4
660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew McCarthy
  • dlaczego takie gwiazdy jak on, o ciekawej urodzie, prezencji i wielkiej charyźmie (napewno ciekawszy koleś i lepszy aktor jak sekciarz tom cruise) nie są dzisiaj popularne i przygasły???????

• Pawel_G_ NO właśnie - on i niesamowity kiedyś Judd Nelson - grają prawie w samych gniotach /jak wynika z ich filmografii/ - why oh, why ???? :)

• Lucynica Odpowiedź jest prostsza niz się wydaje - w Hollywood nie do końca decyduje talent, częściej koneksje oraz upodobania widzów, którzy czasem wola oglądac gnioty i gniotów. Oczywiście to nie reguła, ale popattrzec wystarczy na wielu bardzo utalontowanych aktorów, którzy plącza się na obrzeżach wielkiego kina.

• Pawel_G_ Sorry ale Tom Cruise miał parę dobrych ról i więcej od wyżej wymienionego,a
    w takim Urodzonym 4 lipca był doskonały,nie ma co porównywać do tego
    przeciętnego aktora w sum ie gwiazdy lat 80-tych filmów młodzieżowych do
    których mam wielki sentyment.I dlatego lubię tego aktora.
    Wielu jest takich aktorów którzy się nie wybili jako gwiazdy.

• Pawel_G_ Sorry ale Tom Cruise miał parę dobrych ról i więcej od wyżej wymienionego,a
    w takim Urodzonym 4 lipca był doskonały,nie ma co porównywać do tego
    przeciętnego aktora w sumie gwiazdy lat 80-tych filmów młodzieżowych do
    których mam wielki sentyment.I dlatego lubię tego aktora.
    Wielu jest takich aktorów którzy się nie wybili jako gwiazdy.

• Pawel_G_ Ale dlaczego? Koleś miał swoja szansę, ale jej nie wykorzystał. Może miał pecha, może złych wyborów dokonywał a może rzeczywiście stoi za tym jakaś teoria spiskowa:):P No cóż, tak bywa. Zawsze pojawiają się jakieś osoby, które wypływają na kilku popularnych filmach. Trzeba mieć wiele oleju w głowie, żeby to dobrze rozegrać i stać się GWIAZDĄ. A czasami potrzeba też szczęścia. Taki Patrick Dempsey, podobnie jak Andrew miał swoje 5 minut w końcówce lat 80. Później o nim przycichło, by wreszcie cały świat o nim usłyszał ponownie dzięki "Chirurgom". I znów ma swoje 5 minut. A jak je wykorzysta, to zobaczymy:)

• Pawel_G_ Dla mnie i tak jest gwiazdą.

• Shyne Dla mnie też.

• Pawel_G_ A ja go wręcz kocham za filmy z lat 80-tych.