Andrzej Andrzejewski

7,0
4 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Andrzejewski

ze tez rodzice nie mogli dac mu inaczej na imie :P przeciez Andrzej Andrzejewski brzmi idiotycznie... jest tyle pieknych polskich imion... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xxx_5

Andrzej bardzo ladne imie tylko nie za bardzo pasuje do tego nazwiska... I nie musisz mnie od razu obrazac...

Magda

Nooo, nie gniewaj się, zażartowałem sobie:).

Magda

Nooo, nie gniewaj się, zażartowałem sobie:).

Magda

Chociaż jeżeli chodzi o show bisnes to chwytliwe nazwisko... I imię się komponuje... Może mu się przydać...

Magda

ja tez chce tak dac swojemu dziecku, tzn nie tak samo ale w tym stajlu ze imie prawie jak nazwisko ;d moja zyciowa ambicja jest znalezc sobie meza o nazwisku Jacek & dac synkowi na imie Jacek. Miodzio :D

Magda

Fajnie... :) Ma bardzo charakterystyczne imię i nazwisko, dlatego łatwo go zapamiętać :)

użytkownik usunięty
NoellexP

Ktoś mówił o showbiznesie?
To normalnie mógłby sobie zrobić ciekawe pseudo:
Double Andrew xD

Magda

Właśnie bardzo fajnie jest zestawione to imię z nazwiskiem ,jest kilku takich aktorów :Jan Jankowski,Adam Adamonis...no i Andrzej Andrzejewski:)

ARSENDISidm

Dokładnie! Albo Tomasz Tomaszewski, znam takiego gościa

Magda

Dla niech było to może fajne. Skoro jest Jan Jankowski to dlaczego nie Andrzej Andrzejewski?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones