Andrzej MłynarczykI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/161359/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":698,"rate":6.30515759312321,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/161359/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":96,"rate":5.75,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/161359/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":6.375,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/161359/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":4,"rate":8.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,3
698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Młynarczyk
 • I do tego brzydal. Gra w samych badziewiach: Pierwsza miłosc, M jak miłosc, Tylko miłosc itd. Umiejętnosci aktorskie żadne, wszedzie gra tak samo. Niech idzie lepiej za kasjera w Biedronce.

 • krzych88 jesteś chorym człowiekiem, idź się leczyć, bo inaczej zazdrość Cię zabije

 • ninja_2 Jaka zazdrość!!!! Kobieto/Mężczyzno nie musze się leczyć bo jestem normalny, wypowiadam tylko swoje zdanie na temat tego pseudoaktora, nie musisz od razu tak naskakiwac na mnie.

 • krzych88 co??!! że on jest brzydki?! Szanuje twoje zdanie ,ale nie zgadzam się z nim! Moim zdaniem to świetny i przystojny aktor :D Może masz jakieś kompleksy???

 • krzych88 Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy koniecznie muszą wypowiedzieć swoje
  negatywne zdanie w takiej formie... Czy daje Ci to jakąś dziwną satysfakcję?
  A swoją drogą, skąd wiesz, że jest złym aktorem? Musiałeś go widzieć w jednym z tych "badziewi". Już pomijając, że nie widzę niczego złego w byciu kasjerem w jakimkolwiek sklepie...

 • krzych88 umiejętności aktorskie ma bo skonczyl szkole teatralna i spokojnie mozna go nazwac aktorem z krwi i kosci. Dobra dykcja i talent aktorski. I wcale nie masz racji stwierdzajac, ze gra w samych badziewiach, jakbys chodzil do teatru to bys zobaczyl ze sztuki z jego udzialem to nie zadnej badziew, no ale tak jest jak sie patrzy na aktora przez pryzmat tylko i wylacznie seriali.

 • krzych88 Nie no,brzydki to on nie jest,ale naprawdę gra w samych badziewnych serialikach :(

 • krzych88 Niech nie idzie na kase bo biedronka przez niego splajtuje