Andrzej Saramonowicz

4,9
645 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Andrzej Saramonowicz

Bez polotu, bez humoru, pelen wulgaryzmow, braku akcji. Jesli takie maja byc polskie komedie to ja sie wypisuje z tego juz dzis i teraz. Tak brakuje mi Sylwestra Chęcińskiego, sp Stanislawa Bareji i Juliusza Machulskiego. Oni byli tworcami najlepszych polskich komedii. Mlodzi "tworcy" moga im ewentualnie buty sznurowac a nie krecic komedie. Panie Saramonowicz skoro konczyl pan taka renomowana uczelnie to dlaczego kreci pan takie szmiry, pytam sie??? Dla kasy???? Bo taki glupi narod mamy, ktory smieje sie z byle czego ? Chyba sobie sama na to pytanie odpowiedzilam....

Filmofanka

Wydaje mi się, że kompletnie nie rozumiesz o czy są filmy (czego dotyczą)
Pana Andrzeja Saramonowicza. Oczywiście, że Ja też uwielbiam filmy obu reżyserów których wymieniłaś. Wydaje Mi się jednak, że powinnaś zmienić swój nick, a jeżeli cię nie śmieszą te filmy, o których wspomniałaś to rada od serca oglądnij jeszcze raz oba filmy i zastanów się o co w nich chodzi. Bo mam wrażenie, że nie zrozumiałaś treści oglądanego działa.

użytkownik usunięty
ostronos

Dobrze to określiłeś- "działa", a nie dzieła- i tak trzymaj. Takie z tego typu filmów "dzieła", że ich fani nawet się gubią i plączą w ich wychwalaniu xD

użytkownik usunięty

I oczywiście 1/10 dla pana Endrju :P

To co różni Saramonowicza czy Koneckiego od innych polskich reżyserów to fakt że ich filmy śmieszyły i bawiły wielu ludzi. Tego im nikt nie zabierze, a poczucie humoru to już rzecz względna.

użytkownik usunięty
siLk_2

Patrząc na to obiektywnie to "humor" od panów Samoronowicza i Koneckiego jest adresowany przeważnie do ludzi o inteligencji poniżej 80, więc poczucie humoru to nie tak do końca "rzecz względna" xD

nie, to ty tak twierdzisz, moze ci sie nie podobac jego poczucie humoru, ale obrazanie osob o odmiennym guscie jest zalosne

Łapanie ludzi na literówkach nic nie da.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ostronos

A co jest takiego w "Lejdis", czego nie można zrozumieć? Przecież to prostacki, tandentny film. Osobiście uznaję go, obok "Ciacha" za najgorszą polską produkcję filmową jaką kiedykolwiek widziałem. "Testosteron" też słabiutki, ale przynajmniej dało się to obejrzeć.

Alex303

20 cze 2013 1:28

Filmofanka

Zwykły polski tandeciarz.. Gwiazdki tefałenu, realizacja na poziomie filmików robionych komórką i wrzucanych na youtube oraz fabularna nędza która jednak trafia do elo ziomków którzy pakują mu kasę do portfela - oto jego kino.

1/10

krzychun

co za roznica w jakiej telewizji wystepuja aktorzy w jego filmach? jego filmy nie sa zbyt ambitne, zwykla komercja, ale to nie zmienia faktu, ze sa najlepszymi komediami jakie mozna sobie wymazyc, tylko trzeba miec indywidualne myslenie, a nie opierac swoje poglady na podstawie wypowiedzi krytykow ktorzy sadza ze co polskie to od razu tandetne

de_niro_fan_500

Tak, ale co zrobić, kiedy nie czyta się recenzji i tak zwanej krytyki i doszło się do tego wniosku samemu. Poprzez "indywidulane myślenie". Większość tego co w polskim kinie to kalka z zachodu, tandetna jak nasza samozwańcza "królowa".

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

"najlepszymi komediami jakie mozna sobie wymazyc".............buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaa!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
twe marzenia krotkie........jak twoja fiucina [patrz nick]

PS. no i ...wymaRZyć ciemna maso

Całe szczęście, że są jeszcze tacy myśliciele jak ty w polskim internecie ;)

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

są......i nigdy nie zginą bo to Polska - wolna...jak walec drogowy

A co do mojej wyobraźni nie możesz mi raczej wiele zarzucić, po pierwszym poście z łatwością sobie wyobraziłem jak krótką musisz mieć i fiucinę i inteligencję, skoro nadrabiasz próbą sprowokowania kogoś odnosząc się do wpisu sprzed 2 lat ;) już ktoś z tobą porozmawiał, nie musisz mi dziękować, możesz dalej iść się zastanawiać nad tym co z toba nie tak

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Z mojego obecnego poziomu polszczyzny jestem bardziej niż zadowolony, dzięki za troskę ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

samoakceptacja to wystarczająca cnota, która pozwala nie być internetowym trollem

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

dość jush.. wstydoo oshtchęć

Filmofanka

Wkurzasz mnie stawiając znak równości między tymi dwoma filmami, z których jeden uwielbiam, a drugiego nienawidzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones