Aneta Zając

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/157294/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":461,"rate":5.748373101952278,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/157294/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":94,"rate":6.340425531914893,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/157294/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":7.8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/157294/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":4,"rate":8.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,7
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Zając
  • Na topie ,niech ktoś jej da dobrą rolę w filmie ,nie w serialu , zasługuje ,poradzi sobie ! Bardzo dobrze
    jej życzę :-)

• nathalie34 Też myślę ze powinni jej dać szanse:) Może coś z tego będzie bo ostatnio były różne wiadomości, że ma kilka propozycji tylko nie wiadomo do czego, czy serialu czy filmu. Uwielbiam ją od kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem.

• nathalie34 po pierwsze-to nie jest aktorka!
    Ostatnimi czasy jedynie celebrytka robiąca karierę na swoi życiu prywatnym, przemieszczająca się z jednej ścianki na drugą. Ustawiona wygrana w żałosnym szoł polsatu.
    Dopóki nie zaczęła rżnąć ofiary i męczennicy po rozstaniu z Krawczykiem, to klikała w Pierwszej miłości i dobrze jej było. Ludzie śmiali się z niej że beztalencie, bezguście i wieśniara, a nagle wielka pani się z niej zrobiła haha
    Niestety nawet opłacane artykuły na plotkarskich portalach nie zmienią faktu że pani Aneta to aktorskie ZERO. o moralności i jakiekolwiek kulturze nie ma co pisać bo szkoda palców na TO.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• mat161 taki jesteś kozak to może wstaw R w wyrazie którego znaczenia nie rozumiesz dzieciaku o.O
    ja swoje zaczynam, a ty jak widzę swojego nie kończysz. Całe lato, 24h na forum PM robisz z siebie pajaca:D ależ emocje aaaaaaaaaaaaaa
    a co do krytyki, jeżeli widzę takie "aktorsko" - celebryckie zero, to nazywam to zero ZEREM. czegoś nie rozumiesz?

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• mat161 raczej średnio interesują mnie wywiady z kimś kto nawet nie próbuje udawać że gra.

Beznadzieja.......

• shrek1991 Jesteś żałosna. Ona jest najprawdziwszą gwiazdą jaką widziałem. Naturalna, piękna, nie zapatrzona w siebie. Mało pewna siebie ale to jej dodaje uroku. W stu procentach zasługuje na wielbienie. Jest wiele aktorów i aktorek którzy mają tylko jedną rolę. Co ich też nazwiesz beztalenciami, prawda? A ciekawe co ty osiągnęłaś?

• mat161 haha dziecku nerwy puszczają :D ale polewkę mam z ciebie:D latem nie realizują recept, że tak świrujesz? buahaha
    Ja się na aktorkę nie nadaję i dlatego jej nie udaję. Wybrałam swoją drogę życiową i się na tym polu realizuję. Brak ci jakichkolwiek argumentów. tak, każdego kto gra beznadziejną rolę w beznadziejnym serialu, bez szans na nic więcej nazwę beztalenciem:) to proste dziecino.

• shrek1991 Gdyby nie realizowali recept, to byś była teraz trzeźwa. W którym miejscu mi nerwy puściły? To twoje "buahaha" jest bardzo dziecinne. Aneta Zając ma 32 lata i dostała nowe propozycje aktorskie. Jest za spokojna, to w pewnym sensie jest jej wada.

• mat161 "Ona jest najprawdziwszą gwiazdą jaką widziałem" No bez jaj... Widać że nie widziałeś prawdziwych gwiazd ;)

• Salvia W sensie nie udaje kogoś kim nie jest. Nie lansuje się na pi*dowatą lalę, tylko jest skromną dziewczyną. To najbardziej w niej lubię. Nie jak inne niby gwiazdy, wszystko takie rozwydrzone :)

• mat161 Ja również chętnie zobaczyłabym Anetę w jakimś dobrym filmie:) Fanów Anety zapraszam na http://www.anetazajac.fan-strefa.pl

• ggo Fajna stronka, dzięki :)

• shrek1991 ja nie rozumiem jednego, jak mozna jechać w taki podły, chamski sposób po kimś kogo się nie zna, po kims kto nie robi nic złego w życiu, myśle że to jest właśnie brak kultury, anonimowość w internecie rozbestwia i daje pole do popisu hejterom, ciekawe czy shrek1991 odważyła by się pod swoimi wynurzeniami podpisać prawdziwym imieniem i nazwiskiem? Jest taka jedna piosenka, zacytuję: Chcesz ze mnie kpić?
    Nie poczułem nic, daj bis
    Nie powiedziałeś tego w ryj
    To nie powiedziałeś nic :P :D
    Widzisz shreczku, nie powiedziałas nic :D jesteś taka malutka, jak robaczek,a Twój poziom i kultura osobista umarła śmiercią naturalną, dorosłą osobą na pewno nie jesteś, jeśli coś mówisz to albo z zazdrości i osobistej zawiści albo nienawidzisz całego swiata za wlasne niepowodzenia i wszystko co możesz wykonać to dowalić komentarz jakim zerem kto jest, tak jakbyś mogła o tym decydować.... żal mi takich osób.

• angelika18_fw dopiero ci neta podłączyli? ale ma smarkacz zajęcie hihi