Aneta Zając

5,3
841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Zając

Jak na osobę, która 10 lat jest w zawodzie wyuczonym, to dorobek praktycznie żaden. Wogóle nie dziwi mnie, że nigdzie jej nie zatrudniają. Zdarza się czasem obejrzeć serial pierwsza miłość i widzę, że niestety aktorka z niej żadna, nauka zawodu nie pomogła . Ma swoich fanów i pewnie tylko dlatego ją trzymają (hm, czym ci fani kierują się?). Uroda też nijaka, ale to akurat sprawa gustu, może komuś podobać się. Szkoda, bo brak umiejętności odbija się na przyjemności oglądania serialu

użytkownik usunięty
rosacana

Zgadzam się. Myślę,że w serialu trzymają ją po znajomości albo jej się nie chce nigdzie indziej grać,bo w PM ma pewną posadkę. Faktycznie żadna jest z niej aktorka. Dziwi mnie,że w ogóle skończyła szkołę aktorską,ale tutaj akurat wychodzi to jaki poziom prezentują te wszystkie uczelnie. Nawet w żadnym filmie nie zagrała. Nie dorasta niektórym aktorom do pięt.

rosacana

Mnie zdziwiło,że ona ukończyła łódzką filmówkę.Byłem przekonany, że jest amatorką, tak jak Cichopek i Mroczki.

rosacana

To są tak zwani pseudo aktorzy
z łapani ulicznej
ukończyli tam niby
jakieś studia aktorskie
udają wielkich aktorów
takich nigdzie nie chcą
dlatego po znajomości
trzymają się rękami i nogami
przez lata w marnym serialu
prawdziwi aktorzy to byli
Danuta Szaflarska, Irena Kwiatkowska
Gustaw Holoubek Franciszek Pieczka.
Taka Aneta Zając
może im jedynie buty czyścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones