Anja Antonowicz

Anna Antonowicz

7,3
493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anja Antonowicz

i nie podoba mi się jej kolor włosów......................................

martuska666

Jestes załozna...... jest sliczna i zdolna! pokaż nam siebie .. ; /

martuska666

No tak trochę nie pasowała do Przemka Cypriańskiego w "jeszcze raz", bo była poprostu za gruba. A do włosów to nic nie mam

gb1007

bez przesady była jaka była, ja też z początku myślałam że nie pasuje do Przemka ale potem zmieniłam zdanie, a to jaką ma tuszę i kolor włosów to juz jest prywatna sprawa :P

liliss_2

Zdecydowanie nie pasuje do Cypriańskiego, ale z tego duetu to ona jest ciekawsza i bardziej naturalna. W JESZCZE RAZ wygląda o wiele ładniej niż na zdjęciach, tylko ze względu na nią obejrzałem film do końca.

Vuzz

moim zdaniem aktorka niezła. ale urody ślicznej nie ma.

martuska666

Ojejku, Biedactwo chciałabym zobaczyć jak ty wyglądasz:)

MAYAK82

ZA PIEKNA NIE JEST ALE PRZYJEMNA I KURWA CZY WSZYSTKICH KTÓRYCH MAMY LUBIĆ MUSZĄ BYĆ PIĘKNI??PYTANIE TO SIE ODNOSI DO KAŻDEGO BARACHŁA KTÓRE KRYTYKUJE TĄ DZIEWCZYNĘ(A.ANTONOWICZ)

Reznik

popieram, wreszcie ktoś tu myśli :)

martuska666

Tak sie sklada, ze Ania grajac w 'Jeszcze raz' byla w ciazy :)

martuska666

kolor włosów ŚWIETNY! długość i te loczki.. śliczne :) tusza... a komu to przeszkadza ? nie każdy jest jak tyczka: wysoki i chudy ( szczupły jak kto woli )
"Jeszcze raz" świetnie pasowała do Przemka! i chętnie, oglądnę ją jeszcze raz w następnym filmie :)

moonikaa20

OGLĄDNE????????????????????????????????????????????????????????????????

obserwator_4

PO JAKIEMU TO??????????????????????????????????????????????????

obserwator_4

proszę sobie wpisać w słowniku ( www.sjp.pwn.pl ) słowo "oglądnę" a "oglądne" :/
wyskoczy coś takiego gdy wpiszemy "oglądne" :"*oglądnąć zob. obejrzeć.*oglądnąć się zob. obejrzeć się w zn. 2." :/
a gdy wpiszemy "oglądne" : "Nie znaleziono haseł spełniających podany warunek."

teraz masz jakiś problem ?

jak się nie pisze poprawnie to zaraz ludzie robią wielkie 'hallo' o złe napisanie czegoś :/ ale jak się sprawdza w słowniku i stara ( podkreśla stara ) pisać dobrze to już są jakieś problemy ;/ ;/ ;/

yy.. więcej nic nie napisze :/ :/ :/

moonikaa20

ona mi tylko ten film (jeszcze raz) obrzydzała i to jak nie wiem, wogóle jest paskudna, brzydka i nie nadaje się do komedii romantycznych z takim wyglądem, a pomijając jej wygląd to ma okropny głos i gra strasznie sztucznie, lepszej aktorki to nie mogli wytrzasnąc...

martuska666

jest prześliczna, nie wiem o co wam wszystkim chodzi... to chyba najbardziej naturalna aktorka, jaką znam. w każdym bądź razie ja ją za to cenię. figura też niczego sobie, właściwie jak dla mnie - idealna. włosy też ma piękne - urocze, rude loczki. blond jest niby taki cudowny? kurcze, ludzie, czy na prawde wszyscy jestescie tacy powierzchowni? ilez mozna patrzec na skóre, kosci solarium i tone make-up'u?

cleverdaria

Tu się chyba ocenia umiejętności aktorskie a nie tuszę... :/

Qualiniel

Nie zachowujcie się jak dzieci w Kindergarten. Wydaje mi się, ze aktora nie ocenia się za jego wygląd, tylko za umiejetnosci. A tych Anji nie brakuje.
Oczywiscie nie jest wzorcową blondynka o idealnych rysach, blekitnych oczach, ani ponętną brunetką z czekoladową karnacją i idealnym usmiechem o wymiarach 90-60-90 ale jest piękna na swoj sposób.
W filmie 'Jeszcze raz' zagrała troche jędzowatą, obrażalską młodą dziewczynę i wyszło jej to bardzo ładnie. I przy Przemku wcale nie wyglądała źle, wręcz przeciwnie.
Po prostu ludzie nie są przezwyczajeni do tego, ze w filmie może zagrać ktos inny, niż narzucany nam w żurnalach mody, na łamach prasy czy telewizji wzorzec idealnie wychudzonych 'kobiet-kościotrupów' o urodzie ktorą wymienilam wyżej.

Mam nadzieje ze jeszcze u nas zagra. :)

martuska666

dziwi mnie , a niby wszyscy uważają się za takich tolerancyjnych, a gówno z tego wynika.

Nie wiem jak płytkim trzeba być ,żeby oceniać ją tylko po tym czy ma więcej czy mniej kilogramów. Przecież nie o to chodzi.

Ciekawa jestem czy chociaż połowa z Was jest taka idealna ?

LoveMovies

DO AUTORA TEGO ŻAŁOSNEGO WĄTKU:

Nie potrafię zrozumieć jak możesz obrażać w tak prymitywny sposób Annę?! Zgadzam się z wypowiedziami innych, że musisz być wyjątkowo płytką osobą oceniając po wyglądzie innych! A jeśli już mowa o wyglądzie, to Anna jest bardzo naturalną , ładną dziewczyną, a do tego utalentowaną.

Nadia_Nadia

Czyli rozumiem, że jeśli chcę być piękna i nadawać się do komedii romantycznych mam być idealnie szczupła, mieć wyprostowane na blachę włosy w kolorze czarnym lub blond(broń Boże innym),muszę być koniecznie opalona - najlepiej na solarium i mam być umalowana, tak żeby odpadał mi tynk z twarzy?
Dzięki,postoję:-/

Ekranizacja

- na to wygląda ;p a tak serio - jestem wielbicielką takiego typu urody. Porcelanowa skóra, piękne rude włosy, duże jasne oczy i nawet piegi... i choć zwykle wolałam do tego chudziutką sylwetkę, to Antonowicz wygląda - moim zdaniem - pięknie.
A kalifornijski typ urody (farbowany blond + spalona skóra + duże cycki/mały tyłek) - już się bardzo oklepał. I spokojnie, nie piszę tego z zazdrości, wręcz przeciwnie (:

użytkownik usunięty
martuska666

Kobiet z krwi i kości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones