Anna Nicole Smith

Vickie Lynn Hogan

6,9
504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Nicole Smith

Biedna przed chwilką się dowiedziałem że umarła :< Szkoda tyle przeszła. Była taka ładna :< Pokój Jej DUSZY ;*******************

Umbrella_OC

Obawiam się że poszło o pieniądze, pamiętajmy że Howard miał rodzinę, z którą ostro się starła tuż po odczytaniu testamentu. Wydaje mi się, że jej śmierć była bardzo na rękę pozostałym spadkobiercom Howarda, zresztą gazety i tak wszystko zatuszują.

Pozdrawiam!

Umbrella_OC

Obawiam się że poszło o pieniądze, pamiętajmy że Howard miał rodzinę, z którą ostro się starła tuż po odczytaniu testamentu. Wydaje mi się, że jej śmierć była bardzo na rękę pozostałym spadkobiercom Howarda, zresztą gazety i tak wszystko zatuszują.

Pozdrawiam!

Umbrella_OC

była tez materialistką. nie rób z niej anioła dlatego że umarła.

Umbrella_OC

jaka biedna byla zwykla szmata co leci na kase Tyle!

Lipiniorz25

no właśnie. Teraz pokazały się informacje że za dużo się puszczała, z kim popadnie i pewnie miała pare wstrętnych choróbek, leki jakieś zażywała też, wszystko robi swoje. Ale mnie jej nie jest żal, ma to co chciała.

Szmminka

chciala miec rodzine , powinna zostac z larrym z która zreszta ma córke .

co do dziadka z ktorym sie ozeniła on ją chciał i mógł jej zapewnic bzpieczenstwo a po zsa tym pieniadze robia swoje

Lipiniorz25

Hamuj trochę mister Garbas.

perun_6

Ale taka jest prawda....cenzure mamy czy mam nie pisac prawdy tylko dlatego ze nie zyje?

Lipiniorz25

Ciekawy jestem czy już udławiłeś się własną nienawiścią.

Slawek_M_6

nienawidze tylko zlych ludzi wiec to chyba dobrze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Łał, w życiu nie widziałam bardziej randomowego komentarza.

P.S. Z takim nastawieniem do kobiet to nie dziwię się, że trafiałeś na same k*rwy. Swój do swego ciągnie.

_Arien_

Jakiego komentarza przepraszam?

Nie rozumiem tych potworków językowych w stylu "iwent, fan, czelendż, rikłest" itp

mlody969

Miałam na myśli, że jeszcze nigdy nie widziałam komentarza bardziej niezwiązanego z tematem.

Normalnie też nie używam tych potworków (wręcz mnie drażnią). Z wyjątkiem tego jednego, do którego mam pewien sentyment i jak widać czasem się wyrwie. Na przyszłość postaram się bardziej uważać :)

returner

piekny poetycki komentarz, wielkie dzieki za urozmaicenie dnia xd

PS
mam nadzieje, ze jestes juz po terapii i masz sie lepiej :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones