Anna Prus

7,1
3 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Prus

Znam tylko jedną rolę tej Pani z serialu Pierwsza miłość,a trudno o aktorze mówić na podstawie 1 roli,ale w tym serialu grając dziewczyną bandziora coś pokazała,pewien aktorski pazur.Zobaczymy jak potoczy się kariera tej Pani,ja jej zyczę wszystkiego naj:)

thanau

Też chciałam powiedzieć,że Anna Prus ma coś w sobie.Ktoś mógłby zarzucić jej,że pod względem aktorskim nie jest jeszcze mistrzynią,ale nie wiem jak to jest,że jak tylko się pojawia na ekranie nie sposób przejść obojętnie wobec niej. MNie np. strasznie poruszyła w 7 minutach ale nie tylko . Myślałam tylko o niej.Film w którym zagrała,akcja nie jest ważna,ważna jest tylko ona.Ma coś w oczach,w wyrazie twarzy ,w mimice,w barwie głosu .KIedy gra tworzy jakby pewien dystans do roli i właśnie to sprawia,że jej kreacje są takie autentyczne,jakby nie grała tylko ktoś stał z boku i filmował ja ukrytą kamerą.Nie wiem czy to aktorstwo,talent,czy dar Pana Boga ale ona ma w sobie coś co nie pozwala o niej zapomnieć.Czekam na film,który w pełni pokażę jej osobę i jestem pewna,że ma ona w sobie ogromny,dotychczas nie wykorzystany potencjał i tylko nikt nie dał jej szansy.Czekam na wielki film z udziałem Anny Prus.

Vivianna84

Najlepsza w Wojnie polsko ruskiej i w 7 minutach.Prus nawet jak zagra epizod to zostaje w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones