Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Nie potrafi wczuć się w rolę, gra w prawie wszystkich filmach to samo. Może grać co najwyżej w serialach typu Złotopolscy czy Plebania, jednak w filmach potrzeba większego talentu. Typowa ''aktorka'', która gdyby nie jej nieprzeciętna uroda to pewnie nawet w W-11 nie dostałaby angażu. Taka jest prawda. Jej kreacje są odgrywane niemal tak samo czyli plastikowo i przewidywanie. Argumenty broniące ''Aktorkę'' mile widziane.

vmarcin3

Moim zdaniem Przybylska jest mocno średnią aktorką, nie jest wybitna, ani nawet bardzo dobra, jej role jakoś specjalnie nie zapadły mi w pamięć, ale taka ostatnia też nie jest. Nie przypominam sobie żeby wyróżniła się na plus albo minus w jakimś filmie. Jej role, które widziałem to raczej nieskomplikowane psychicznie postacie, których głównym atutem jest ciało. A co do urody to też nie przesadzałbym, to jest atrakcyjna kobieta, ale żadne z niej bóstwo, mnie w każdym razie nie powala (od razu zaznaczam- NIE JESTEM GEJEM- żeby nie było niedomówień;)), osobiście znam ładniejsze od niej kobiety, i jeśli się rozejrzysz po swojej miejscowości, też pewnie takie znajdziesz:)

brzydki_zly_i_szczery

Ania Przybylska, ciemnowłosa wersja Pameli Anderson. Wygląd buzi pani Ani sugeruje, iż gdyby jeszcze utlenić jej włosy, mogłaby grać w ekranizacjach wszystkich bez wyjątku dowcipów o blondynkach, he he:-) Przy piwie można sobie na nią popatrzeć.
P.S. Też nie jestem pederastą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones