Anna Przybylska

biografie

(2)
  • Młoda aktorka zyskała ogromną popularność dzięki serialowi "Złotopolscy", gdzie odgrywa rolę Marylki z komisariatu Policji na Dworcu Centralnym w Warszawie. W kinie zadebiutowała w 1997 roku rolą Suczki w "Ciemnej stronie Wenus". Występowała też w sitcomie "Lot 001", gdzie zagrała mechanika pokładowego. Brała też udział w przedsięwzięciu reżyserskim Bogusława Lindy "Sezon na leszcza" (2001r).
    O sobie mówi, że jest żywiołowa i z dużym poczuciem humoru. Chciała grać już od dziecka. Pierwszym występem w telewizji był finał konkursu "Twarz Roku", potem casting do roli w "Ciemnej stronie Wenus", który wygrała.

  • Ania Przybylska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Urodziła się podczas trwania świąt Bożego Narodzenia w Gdyni. Mieszkała z matką i siostrą Agnieszką. Jej ojciec umarł, gdy Ania miała 16 lat. Anna od małego marzyła o występowaniu na scenie. Już w dzieciństwie lubiła recytować wierszyki. Uwielbiała zabawy w przebieranki, do których wykorzystywała mamine sukienki. Jako licealistka, Anna brała udział w kursie dla modelek. W 1998 roku, Anna udała się do Warszawy na casting do filmu "Ciemna strona Wenus" Radosława Piwowarskiego. 17-letnia wówczas Przybylska dostała tę rolę i tak zaczęła się jej aktorska kariera. W 1999 roku wcieliła się w postać mechanika pokładowego w sitcomie "Lot 001". W tym samym roku dziewczyna poszła śladem wielu polskich gwiazd płci żeńskiej i postanowiła pozować do Playboya. W listopadzie ukazały się jej zdjęcia. W 2001 roku można było ją ujrzeć w "Sezonie na leszcza". Anna wystąpiła jeszcze w kilku innych filmach, jednak największą sławę przyniosła jej rola Marylki Baki w serialu "Złotopolscy".

opinie i nagrody
multimedia