Anna Samusionek

4,5
2 564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Samusionek

ale nie ulega wątpliwości, że jest bardzo dobrą aktorką. Cieszy oko każda rola jaką gra, robi to naprawdę nieźle. Szacunek za to, że gra, a nie występuje.

oliviaaa

nie pierdziel oliviaaa, w porzadku aktorka i do tego atrakcyjna ale fakt masz prawo do wlasnego zdania;)

mrowl

Jej atrakcyjność w moim mniemaniu jest wątpliwa ale o gustach się nie dyskutuje :). Chociaż nie uważam jej za odrażającą babkę :)

oliviaaa

Tak, ja także jej nie lubię. Dla mnie jest za bardzo zarozumiała. Tyle ;)

użytkownik usunięty
oliviaaa

a kim ona w ogole jest? ja znam ja tylko z afery dotyczacej jej dziecka!! i jakos nie wywarla dobrego wrazenia widac ze sciemnia na kazdym kroku;/ ale nie chce mi sie uzasadniac dlaczego-)bo to chyba kazdy myslacy wie

Uważasz się za osobę mądrą i znawcą w sprawie Pani Samusionek dzięki naczytaniu się jakichś bzdur w Super Ekspresie który się zwyczajnie na nią uwziął. Nie wiem czy wiesz jak Pani Samusionek wytoczyła im sprawę i ją wygrała. Więc nie znając tematu nie oceniaj jej, a pooglądaj i poczytaj wywiady z nią, poznasz prawdę a twoje zdanie się zmieni.
Co do aktorstwa nie jest zła moim zdaniem, ale najlepsza też nie, za to jest na pewno atrakcyjną kobietą:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buckethead

ale na bacie by chodziła jak szwajcarski zegarek :D:D:D:D

oliviaaa

Yebiesz farmazoniki bardzo dobrą aktorką to jest Kate Winslet a Samusionek jest kiepściutka choć lepsza od Cichopkowej i Muchy.
Osobiście też mnie lekko irytuje ale mimo to i tak ją bym puknął.

tomucho77

Puknąc to sie możesz w czoło baranie

paczi88

Zgoda ale później ciebie puknę baranko.

tomucho77

Nie umiesz się mniej prostacko wyrażać? aż tak bardzo nie szanujesz kobiet?

paczi88

Nie umiesz się mniej prostacko wyrażać ? aż tak bardzo nie szanujesz mężczyzn ?

oliviaaa

Ona jest jak modliszka. ;/

Sake

Trafne spostrzeżenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones