Anna Vyalitsyna

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1774623/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":14,"rate":5.571428571428571,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,6
14 ocen gry aktorskiej
Anne Vyalitsyna
Anne Vyalitsyna przyszła na świat w mieście Gorki na terenie ówczesnego ZSRR. Jej rodzice są lekarzami: ojciec zajmuje się medycyną sportową, a matka pracuje jako pediatra. Karierę modelki zaczęła w wieku piętnastu lat, kiedy została odkryta w Petersburgu przez przedstawicieli agencji IGM Models. Wkrótce wygrała program "Fashionably Loud Europe" sponsorowany przez IMG i MTV. Po tym sukcesie przeniosła się do Nowego Jorku i zaczęła pracować dla Anny Molinari, Chloé i Sportmaxu. Pojawiła się na okładkach magazynów: "Vogue", "ELLE" i "Glamour".

Przez dziesięć lat pojawiała się w magazynie "Sports Illustrated Swimsuit Issue". Brała udział w pokazach mody takich domów mody jak: Shiatzy Chen, Chanel, Prada, Louis Vuitton, Dolce and Gabbana, Roberto Cavalli, Miu Miu, Chloé i Givenchy. Była też jedną z mentorek w drugim sezonie programu "The Face". Anne randkowała z Adamem Levine'm, w 2011 roku wspólnie pojawili się na okładce rosyjskiej edycji magazynu "Vogue". Związek rozpadł się w marcu 2012 roku. W 2015 roku Vyalitsyna potwierdziła zaręczyny z Adamem Cahanem. Mają córkę Alaskę.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 19 marca 1986

miejsce urodzenia: Gorki (obecnie Niżny Nowogród), ZSRR , (obecnie Rosja)

wzrost: 177 cm

Z  Adamem Cahanem ma córkę Alaskę (ur. 25.06.2015).

forum osoby Anne Vyalitsyna

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum