Anthony EdwardsI

Anthony Charles Planck Edwards

7,5
4 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Edwards

Uwielbiam tego aktora a w szczególnosci polubiłam go dzieki roli Marka Greena w Ostrym Dyżurze

Sonia_2

Ja również bardzo go lubię, zarówno za rolę w ER jak również w Przystanku Alaska :)

Sonia_2

ty go polubilas ja go pokochalam (tj. wpisalam do zbioru ulubionych aktorow:)

kryptonim_zajec

chyba najbardziej wielki aktor w ER, tylko szkoda ze postanowił już tam nie grać i odszedł w straszny sposób... ;(

qaziula

wraz z jego śmiercią skończył się dla mnie ten serial :(

PanScan

AMEN

Sonia_2

Był genialny - świetny. Co tu dużo ukrywać - popełnili wielki błąd że postanowili go uśmiercić :/

Sonia_2

świetnie grał w Ostrym dyżurze

Anda00

Obok Cartera moja ulubiona postać (jestem na 5tym sezonie). Edwards wywarł na mnie ogromne wrażenie swoja postacią. Najbardziej "soczysta", realna, mocna i zapadająca w pamięć rola. Chyba najlepszy aktor w ER.

Wojtky

Jak jesteś na 5-tym sezonie, to przed Tobą jeszcze sporo fajnych odcinków z Greenem. :) Nawet na dobre wyszło, że wg. scenariusza rozwiódł się z żoną i związał z panią chirurg (co nastąpiło w tym właśnie sezonie). Choć jakoś niespecjalnie lubię romansidła, to fajnie się oglądało tą parę. :)

aurosonic

a Alex Kingston to piękna kobieta (bardzo klasyczna uroda) i co tu gadać: świetnie zagrała u boku Edwardsa

Wojtky

MIałbym trudność z wyborem najlepszej aktorki z serialu ER, ale postać Marka była zagrana najlepiej, po prostu genialnie.

Sonia_2

to była jego najgorsza rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones