Arielle Kebbel

Arielle Caroline Kebbel

7,1
3 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arielle Kebbel

w stylu "Co to ku..a za dzi..a" itp napewno są bardzo inteligentni ;/ piszecie że Napewno same głupie nastolatki wystawiły jej 10 a to nie prawda ... Nastoaltki nie muszą być głupie ;] To jak ktos ocenia filmy i aktorów nie świadczy o jego inteligencji ;/ po za tym gdybyscie choć troche ruszyli głowami to byście wiedzieli że Arielle była na pierwszym miejscu ponieważ liczba głosow przerkoczyła 1000 a to bardzo czesrto wiąrze sie z 1 miejscem ... teraz jak dowiedzieli się o niej fani "geniuszów kina" napewno spadnie

Sidewinder

Po za tym przesadzacie nawet jak dobry aktor znajdzie się w rankingu to macie prbolem (patrz Maggie Smith)

Sidewinder

no niestety tacy są już użytkownicy tej strony, nic innego nie potrafią tylko kogoś zwyzywać. To ja już wole takie "głupie nastolatki" które nie są głupie niż starych moherów filmwebu.

Krzysiek_zks

"po za tym gdybyscie choć troche ruszyli głowami to byście wiedzieli że Arielle była na pierwszym miejscu ponieważ liczba głosow przerkoczyła 1000 a to bardzo czesrto wiąrze sie z 1 miejscem" < wyjaśnij troszkę więcej proszę :) Bo o ile pamiętam wskoczyła na 6 od razu, a nie na 1. Praktycznie nikt nie wskakuje na 1 od jakiegoś czasu. TO jest średnia ważona przy top100 (gdzie liczy się tez liczba głosów). Tak więc ,żeby pobić Ala z kilkutysiącami głosów przy średniej tam 8,5 czy ile on tam ma, to aktor który przekracza próg 1000 głosów, musiałby mieć chyba średnią 9,5 minimum :P

pozdrawiam

Kwic

Chodziło mi oto że dopóki nie znalazła się w top 100 głosowali na nią tylko ludzie którzy widzieli z nią jakies filmy i im sie podobała. Czyli tysiąc takich dobrych ocen wiąże się z wysoką średnią ;) szóste miejsce to tez niezły wynik (np Ali Larter o ile dobrze pamiętam była od razu na pierwszym miejscu) . . a jak znalazła się w rankingu to wrzyscy krytycy dowiedzieli się że taka osboa wogule istnieje i zaczęli stawiac jej jedynki..

Sidewinder

Ale przyznajcie szczerze- czy jest chodź jeden film z nią, który wart jest uwagi? I nie mam tu na myśli filmów typu "Niecne uczynki" czy "American Pie". Po prostu uważam, że ta laska nie zasługuje na tak wysokie miejsce.
Ale swoją drogą tematy typu "Co to za d*iwka?!" też mnie irytują. Jak ludzie chcą to niech piszą, że uważają ją za kiepską aktorkę ale po co od razu takie chamskie teksty? Żenada. Pozdrawiam:)