Arielle Kebbel

Arielle Caroline Kebbel

7,1
3 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arielle Kebbel

Witam!
Jak nie każdy wie, osoba która osiągnie granicę 1000 głosów pojawia się na liście. Często zdarza się tak, że pojawia się i to bardzo wysoko(TOP 10). Spowodowane jest to tym, że do tej pory głosowały na nią osoby które są jej wielbicielami i stąd tak wysokie średnie naszych debiutantów. Wszystko jednak zmienia się wtedy. Inni użytkownicy oburzeni wysokim miejscem danej osoby wkraczają do dzieła. Sypią się 1 i 2. W rezultacie następuję spadek o kilkadziesiąt a nawet kilkaset miejsc. Zresztą najczęściej słuszny! takie właśnie są prawa listy TOP.
Pytania, które najczęściej przychodzą do głowy gdy widzi się takiego niespodziewanego debiutanta to:
1]Co on/ona tu robi??? Jak taki ktoś może wyprzedać np. Dustina Hoffmana albo Alfreda Hitchcocka???
2]Jak jest jego najlepsza rola???
3]Jak jest jego najgorsza rola???
4]Na jakie miejsce zasługuje???
5] Na jakim miejscu wyląduje po interwencji "strażników" listy Top:-) ???
Na pierwsze pytanie dałem odpowiedź na początku mojej wypowiedzi. Co do reszty pytań zachęcam do odpowiedzi według własnego uznania.
Pozdrawiam!

Humphrey_Bogart

To ja sobie aż pozwolę odpowiedzieć.

2) Nie wiem.
3) Nie wiem.
4) J.w.
5) A kogo to obchodzi?

użytkownik usunięty
Humphrey_Bogart

1) wyprzedzic moze bardzo prosto dzieki glosom ludzi ktozy daja 10/10 badziewiakom w stylu american pie
2)nie mam pojęcia
3)rowniez nie mam pojęcia, ale pewnie ta sama co w punkcie 2
4)ciekawe pytanie xD gdzies pomiedzy innymi kiepskimi aktoreczkami
5)nas sie pytasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones