Artur ŻmijewskiI

7,6
29 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

ŻMIJEWSKI JEST SŁABYM AKTOREM, TECHNICZNIE WRĘCZ ŻENUJĄCYM. W TEATRZE ZUPEŁNIE SOBIE NIERADZI. WSZYSTKO NA CO GO STAĆ TO KICZOWATE SERIALE DLA GOSPODYŃ DOMOWYCH.

Voytek

nie przesadzaj, chyba jednak za słabo znasz jego role i jego grę... skoro kojarzysz je z serialami... no ale kazdy ma prawo wyrazić własne zdanie...

użytkownik usunięty
Voytek

Chyba troszeczkę przesadziłeś ...... zacznij od "Lawy". A dlaczego w teatrze wydał Ci się żenujący? W jakiej sztuce?
Edi

Voytek

Mam na myśli „Ryszarda II’’ Szekspira w reżyserii Seweryna. Jest naprawdę słabiutki rozmienił się na drobne w tych swoich serialach.

Voytek

Zresztą w ‘’Edwardzie 2’’ też był słaby.

Voytek

Był rewelacyjny i ci, którzy się na tym znają, docenili to i przyznali Mu nagrodę za tę rolę, "znawco"....

Voytek

Ja tego goscia wogole nie trawie, nie wiem czemu, jak go widze w jakims filmie to juz tego nie chce ogladac. Jego miejsce to seriale i tam powinien poprzestac :]

marekkasprowicz

A ja przeciwnie, mogłabym Go ogladać non stop. Widzialam wiele filmów Nim i uważam,ze jest świetnym aktorem. Seriale oglądam rzadko.

użytkownik usunięty
Voytek

Wcale nie jest słaby. Owszem, jest wielu lepszych aktorów, lecz nie można go przekreślać. W produkcjach, w których wystąpił wypadał dość dobrze. Troche brak w nim życia, to prawda, no ale cóż taki człowiek.

występuje tu dość częsta tendencja, że jak ktoś nie lubi danego aktora to twierdzi, ze jest to słaby aktor. ja nie lubię wątróbki, ale nie twierdzę, że jest do dupy, bo np. moja mam ją uwielbia.

najprosciej napisac: słaby aktor i nawet nie poprzec tego argumentami.

co do samego zmijewskiego: jak dla mnie aktor przeciętny.

Voytek

Nie wiem z czego to wynika, ale to jest jedyny obecnie polski aktor, którego nie trawię. Nie chce go więcej widzieć, nie chcę go oglądać, działa mi na nerwy, niech sobie gra w swoich serialach z lekarzami bo tam jego miejsce...

marekkasprowicz

Co Ty wiesz....Bzdury piszesz ale każdy ma prawo do swojego zdania...Takie już prawo demokracji, niestety. Widocznie znasz tylko serial o lekarzach i wielce zabierasz głos...

Karina_15

Karina - nie napisalem, ze jest zly, napisalem, ze go nie lubie i nie chce ogladac :)

Voytek

Jak można być żenującym technicznie? Widać, że brak Ci argumentów :) Dla mnie jest świetny. Prywatnie wygląda na bardzo uczciwego i sympatycznego człowieka. A co do gry w teatrze, to powiem tylko tyle, że ma znakomitego nosa do danej roli ;)

Voytek

super aktor naj w polsce ajego filmy extra np gnoje,3dni bez wyroku ,psy ,katyn

Voytek

Muszę się zgodzić i nie rozumiem fenomenu Żmijewskiego. O ile w rolach mówionych jakoś sobie radzi i ma opanowaną mimikę, to w scenach akcji totalnie się nie odnajduje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones