Artur Krajewski

6,7
2 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Krajewski

Artur ma ogromny potencjał, w Teatrze Polskim w Bydgoszczy pokazuje to tak, że nie chce się wierzyć, że jeszcze nikt nie powierzył mu tej wielkiej roli w telewizji... Pomimo wieku, wygląda świetnie, zaskakujący wręcz jest rok urodzenia, ostatni jego image jest rewelacyjny!!!

marik_filmweb

zgadzam się, nigdy nie mogę oderwać od niego wzroku jak jest na scenie :) może sam woli pozostać w teatrze a nie w filmie - kto wie :)

pestka1990

W spektaklu "Babel" - rewelacja!

marik_filmweb

Co ty tak przeżywasz jego wiek, jakby on był wtedy, gdy to pisałeś prawie nad trumną... Teraz jest 10 lat starszy, pewnie nie wiedziałeś, że ludzie do tyłu żyją, właściwie to już nie powinien chodzić, tylko pełzać w dodatku z butlą tlenową u boku ... Idiota z ciebie, drażnią mnie tacy imbecyle jak ty.

natasza_szczecin

To fakt, często tutaj można natknąć się na takie teksty.
Ciekawe czy teraz by to samo napisał, zwłaszcza, że na obecnym zdjęciu wygląda jak dziadzio - aż się dziwię, że tak może wyglądać facet trochę młodszy ode mnie :)

Max66

Max, myślę, że sam teraz ma te 10 lat więcej i jest nadzieja, że zmądrzał..., ale jak to mawiają -nadzieja matką głupich! Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones