Arturo Delgadillo

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/124304/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":39,"rate":8.23076923076923,"desc":"ocen"}}]
8,2
39 ocen gry aktorskiej
Arturo Peniche

Meksykański aktor telewizyjny Arturo Peniche przyszedł na świat 17 maja 1962 roku w Mexico City. Pierwszą rolę zagrał mając sześć lat. Na szklanym ekranie pojawił się po raz pierwszy w wieku 20. lat w telenoweli "Chispita" (1982). Zasłynął rolą Carlosa Alberto Junquery Brito w serialu "Virginia" /La Intrusa/ (2001).

Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 maja 1962

miejsce urodzenia: Meksyk, Meksyk

żona Gaby Ortiz Fascinetto, 2 dzieci: córka Khiabet i syn Brandon (ur. 3.08.1986)
Ma dwójkę rodzeństwa: siostrę Alejandrę i brata Flavia.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Arturo Peniche grał w La tempestad. Jego postać nazywała się Ariel Reverte.

  1
  • Dla mnie im starszy tym przystojniejszy. Jako młodzieniec mi sie nie podobal. Najlepsza role miał w "Zorro" fakt. Jako gubernator rządził wszystkimi. Ale nie umiał stworzyc chemii z zadna partnerką. Powinien isc na lekcje do Evory albo Salinasa :)

   • Znam go tylko z el zorro i tam był świetny. Co prawda miał genialną postać, ale myślę, że gdyby był złym aktorem, to by ta postać również niczym szczególnym się nie wywyższała. Moim zdaniem z tych starszych aktorów był tam najprzystojniejszy.

    • beznadziejny partner dla gabrieli spanic w virginni i wogóle nie jest przystojny