Ashley C. Williams

Ashley Christina Williams

5,9
317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley C. Williams

debiutować w ludzkiej stonodze jako aktor xD

lashercat96

masakra, szkoda mi jej .

lashercat96

niedowidzisz czasem xd...przeciez wyraźnie pisze że zadebiutowała w willow w 1988 roku,

dj_carlos

" 1988, Willow, Mieszkanka wioski Nelwynów (niewymieniony w czołówce) " - czyli statystka.
To się liczy jako rola? Raczej nie.

ZSGifMan

ona była tym dzieckiem niemowlakiem,na którym cała historia sie opierała,więc jaka statystka?...to normalne że nie podają nazwisk niemowlaków co grali w filmach,np.nwm czy wymienili w czołówce małego supermana jeszcze jak był w kryptonie to dziecko to lee quigley czy jakos tak,no a przeciez to był przyszły supermana w przypadku ashley jej rola była w filmie jak mówiłem bardzo ważna bo elora danan (tak sie w filmie jej postac nazywa) w filmie tym według przepowiedni po narodzinach dziewczynki ma upaść zła królowa Bavmorda więc rola jak mówiłem wcześniej kluczowa dla całego filmu może nawet bardziej niż tytułowy willow który sie nia cały czas opiekował,pozdro i wesołych świąt :D

dj_carlos

" ona była tym dzieckiem niemowlakiem " - no to przepraszam najmocniej!
Mając 4 lata weź zagraj niemowlaka, faktycznie potrzeba nie lada talentu :D
Aha, dzięki za wyjaśnienia. Willow kiedyś tam widziałem, ale już ni w ząb nic nie pamiętam.

Również pozdrawiam i Wesołych Świąt!

ZSGifMan

jakbys nie zauważył napisałem 2 posty a w tym drugim napisałem że się pomyliłem,jak stwierdziłem że jest 84 rocznik,pomyliłem osoby i tyle,.zdarza się :D

dj_carlos

OK.
No cóż! Mnie się zdarzyło nie zauważyć drugiego. Jestem ślepy!
Ale to mnie akurat zupełnie nie dziwi - czasami jak mi ktoś palcem nie pokaże albo nie podsunie pod sam nos, to najnormalniej w świecie nie widzę.
Dodam tylko, że nigdy nie nosiłem żadnych okularów czy soczewek.
Taka moja uroda, cecha na minus.

Całe szczęście, że to tylko czasami tzn. akurat teraz.
Trzymaj się!

ZSGifMan

sorka pomyliłem sie to nie ta osoba ona w czasie realizacji miała 3 albo 4 lata (84 rocznik),więc ok zwracam honor,ale zdrugiej strony jeżeli została tam uchwycona kamera a zdjęć z nią nie wycieli to i tak uważam za jej debiut i uważam to wtedy za role,ale każdy ma swoje zdanie,jeszcze raz pzdro i wesołych świąt :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones