Aunjanue Ellis-Taylor

Aunjanue L. Ellis

6,8
4 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aunjanue Ellis-Taylor

próbuje grać 20-latkę Aminatę. Żal.

Unibet_78

Bez przesady. Trzydziestoletnim aktorom zdarza się grać licealistów. Poza tym aktorsko Ellis musi być naprawdę rewelacyjna, skoro pokonała o wiele młodsze aktorki - a takie na pewno pojawiły się na przesłuchaniu do głównej roli. Producenci widać nie mieli żadnych obiekcji pomimo jej 'dojrzałego' wieku ;)

aaron_

Tak, w sumie masz rację, ten temat powinien widnieć nie pod postem aktorki, bo swoją pracę wykonała prawie że wzorowo. To Ci od castingu to jacyś kretyni.

Unibet_78

Hm, no nie wiem. Moim zdaniem ludzie odpowiedzialni za casting raczej dobrze zrobili że od razu nie skreślili Ellis ze względu na jej wiek i dali jej szansę, bo dzięki temu nie wybrali młodziutkiej, drętwej aktorki która nie potrafiłaby udźwignąć takiej roli. Ale to tylko moje zdanie ;)

Pozdrawiam:)

aaron_

Aktorka zagrała bardzo dobrze, owszem, ale mnie w pierwszym i drugim odcinku drażniło niesamowicie, że postać nastoletnia wygląda jak po 40-tce. Mogili zrobić przejście dodatkową aktorką, jak to robią w wielu serialach;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones